به گزارش افکارنیوز،

علی پروین پیشکسوت پرآوازه  و محبوب پرسپولیس در مورد حذف  این از جام حذفی گفت: جام حذفی همین است و قابل پیش بینی نیست،  شما می‌بینید الان تیمی مانند خونه به خونه از لیگ یک به مرحله ماقبل فینال صعود کرده ،پرسپولیس می توانست قهرمان جام حذفی شود اما بچه‌ها در پنالتی هاکم دقتی کردند،البته  و به طور کلی پنالتی پنجاه پنجاه است و شانس در آن دخیل است، به هر حال جام حذفی تمام شد و من امیدوارم  پرسپولیس در لیگ به راحتی قهرمان شود.

وی درباره تساوی  سرخپوشان مقابل فولاد خوزستان در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس می خواست که از یک گل خود محافظت کند و در دقیقه ۸۵ روی یک غافلگیری گل خورد ،من معتقدم اگر پرسپولیس حمله می‌کرد و برای گل دوم می رفت و به بازی هجومی خود ادامه می‌داد به گل دوم نیز می رسید و  نتیجه بازی مساوی نمیشد.

پروین در مورد تعویض های پرسپولیس تصریح کرد: تعویض ها تیم مربوط به مربی است و بنده در این مورد صحبتی ندارم و نظر آقای برانکو کاملاً محترم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: چه آن زمان که ما چه بازیکن بودیم و چه زمانی که مربی بودیم همواره بازی کردن در خوزستان سخت بود به هر حال بچه ها می توانند در ادامه مسابقات به صدرنشینی خود ادامه دهند.