به گزارش افکارنیوز،

میعاد یزدانی وینگر سرعتی سپیدرود درباره شرایط این روزهای تیمش بعد از حضور روانخواه گفت: آقای روانخواه با ورودشان به تیم انگیزه و روحیه بچه ها را دگرگون کردند. به طوری که همه بازیکنان با انرژی خاصی تمرین می کردند. این انرژی تا روز بازی ادامه داشت و همه دیدند که سپیدرود چه فوتبال با طراوتی را به نمایش گذاشت.

وی افزود: از همه مهمتر اینکه آرامش شاخصه اصلی تیم ما شده و بدون هیچ استرسی بچه ها فوتبال خودشان را ارائه می دهند. این مهمترین برگ برنده آقای روانخواه است.

یزدانی در خصوص تجربه همکاری با روانخواه و کادر فنی جدید تیمش عنوان کرد: وقتی امیدخان تیم را تحویل گرفت مالک باشگاه از ایشان لیست خرید بازیکنان خواستند اما ایشان به داشته های تیم اعتماد داشت و به توانایی بچه ها ایمان دارند. برای همین بچه ها برای آقا امید از جان مایه می گذارند.

بعد از این سه امتیاز روحیه بالا حرف اول تیم را می زند و حالا همه مهیای بازی بعدی هستیم.

هافبک سپیدرود اضافه کرد: با آمدن آقای روانخواه حضورم در برنامه های هجومی تیم بیشتر شده. من همان وینگر بازی می کنم اما شرح وظایفم طوری است که در فاز حمله برای گلزنی و گل سازی بیشتر مشارکت دارم.

یزدانی پیرامون دیدار این هفته با سیاه جامگان گفت: بازی با سیاه جامگان یک بازی حساس و 6 امتیاز دیگر است. آنها در خانه بازی می کنند و قطعا می خواهند حداکثر امتیاز را از این بازی بگیرند. با آمدن آقای عنایتی سیاه جامگان متحول شده و خوب می دانیم که کار سختی در مشهد داریم. اما مطمئن باشید برای بردن این بازی برنامه های زیادی داریم.

وی تصریح کرد: من دریبل زن هستم و سعی می کنم این توانایی ام را در اختیار باشد و در نهایت منجر به خلق موقعیت شود. خدا را شکر در بازی با نفت هم گل زدم و هم اینکه در موقعیت سازی موفق بودم.

هافبک سپیدرود خاطرنشان کرد: من در رده پایه بازیکن استقلال بودم. از همان بچگی دوست داشتم برای استقلال بازی کنم. سال قبل هم رفتم استقلال ولی روند نتیجه گیری تیم طوری بود که بازی به من کم رسید.

وی گفت: آقای منصوریان من را از لیگ دو به عنوان سهمیه بزرگسالان به استقلال آورد و لطف بزگری کردند اما شرایط در آن زمان سخت بود و کمتر کسی جرات می کرد به بازیکن جوانی مثل من اعتماد کند. دلم می خواهد باز هم به استقلال برگردم و برای تیم محبوبم بازی کنم.