به گزارش افکارنیوز،

با توجه به خطای سرور جباروف بازیکن تیم فوتبال استقلال روز گذشته «شنبه» کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حکمی را صادر کرد تا بر این اساس بازیکن مورد نظر تا ۳۰ روز از همراهی تیمش باز بماند.

با وجود چنین حکمی مسئولان استقلال نسبت به رای صادر شده اعتراض کردند و حتی قرار است فردا «دوشنبه» لایحه خود را به کمیته انضباطی ارائه دهند، اما تمامی اتفاقات در حالی رخ داده که سایت فدراسیون فوتبال هم حکمی که دیروز روی خروجی خود قرار داده بود را اصلاح کرده و در نسخه جدید خبری از محرومیت ۳۰ روزه نیست.

کمیته انضباطی با پاک کردن محرومیت ۳۰ روزه تنها در متنی نوشته که این بازیکن فردا دوشنبه ۱۸ دی ماه باید برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به کمیته انضباطی برود. حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی برای جباروف برداشته شده و در نشست فردا میزان محرومیت این بازیکن اعلام می‌شود.

متن اصلاح شده کمیته انضباطی:دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته هفدهم لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه ۷ دی ماه در اهواز برگزار شد که از سوی سرور جباروف – بازیکن استقلال تهران تخلفاتی رخ داد.

وی به استناد ماده ۱۰۰ آیین نامه انضباطی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه محروم است.

لازم به توضیح است نامبرده روز دوشنبه ۱۸ دی ماه باید در کمیته انضباطی حضور یابد و در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه کند. در پایان این جلسه نیز حکم قطعی هافبک ازبکستانی استقلال تهران صادر خواهد شد.

متن اولیه کمیته انضباطی و محورمیت تا ۳۰ روز:

دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته هفدهم لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه ۷ دی ماه در اهواز برگزار شد که از سوی سرور جباروف – بازیکن استقلال تهران تخلفاتی رخ داد.

وی به استناد ماده ۱۰۰ آیین نامه انضباطی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه در تمامی مسابقات تا ۳۰ روز از تاریخ صدور رای معلق و محروم است.

لازم به توضیح است نامبرده روز دوشنبه ۱۸ دی ماه باید در کمیته انضباطی حضور یابد و در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه کند.