به گزارش افکارنیوز،
فرشاد فلاحت‌زاده در خصوص تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی بسیار سنگینی را مقابل تیم فولاد خوزستان انجام دادیم و قطعا بازی کردن مقابل فولاد خیلی سخت است.

وی ادامه داد: فولاد خوزستان بازیکنان قدرتمندی دارد و قطعا شایستگی این را داشته است که از اول فصل در جمع ۳ تیم اول جدول لیگ باشد. خط حمله این تیم نسبت به حریفان دیگری که بازی کردیم، قدرت زیادی داشتند و به خوبی عمل می‌کردند.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد در رابطه با عملکرد داوری گفت: من چندان داور بازی را نمی‌شناختم، اما فکر می‌کنم که یکی از شجاع‌ترین داوران لیگ برتر است. در صحنه‌ای هم که فولادی‌ها ادعا دارند توپ در محوطه جریمه به دست حسینی برخورد کرده است، داور به صحنه کاملا نزدیک بود و بهتر از هر کسی می‌توانست شاهد این اتفاق باشد.

فلاحت‌زاده افزود: باید به جامعه داوری تبریک بگویم که داور ایرانی در یک دیدار بسیار سنگین گسترش فولاد و فولاد خوزستان، توانست به خوبی قضاوت کند. فکر می‌کنم در بازی‌های حساس هم می‌تواند داور مناسبی برای قضاوت باشد.

وی در پایان صحبت‌هایش از عملکرد بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: همه بازیکنانمان عملکرد خوبی داشتند، پیمان بابایی مهاجم جوان تیم‌مان یکی از بهترین‌های فوتبال ایران است، اما متاسفانه هیچ یک از بازیکنان در اول فصل چندان بدنسازی خوبی نداشتند که باعث شد دچار مشکل شویم. آرزوی هر مربی است بازیکنی همانند پیمان بابایی داشته باشد.