به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا عباسی در مورد اینکه آیا تصمیم باشگاه مشکی‌پوشان برای تیمداری در شهری دیگر جدی است، اظهار داشت: ما نگفتیم که در شهر دیگر تیمداری می‌کنیم بلکه گفتیم از فصل بعد بازی‌های با پرسپولیس و استقلال را در شهر دیگری برگزار می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ناراحتی‌اش در مورد تماشاگران بازی تیمش با پرسپولیس تمام شده، عنوان کرد: پرسپولیس تیم بزرگ و پر هواداری است، حرف ما این بود که همان جایگاه اندک هواداران‌مان را به ما می‌دادند، همین!

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در واکنش به صحبت‌های سعید فتاحی مبنی بر اینکه نمی‌شده 10 هزار هوادار پشت در مانده پرسپولیس را به ورزشگاه ثامن مشهد راه نداد آنهم در شرایطی که سکوهای هواداران مشکی‌پوشان پر نشده بود، گفت: به کسی ارتباطی ندارد که هوادار ما چقدر به ورزشگاه آمده، اصلا دوست داریم در ورزشگاه خودمان را ببندیم. به عنوان میزبان می‌توانم بازی را در ورزشگاه 2 هزار نفری برگزار کنم. واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها چیست، اینها غذر بدتر از گناه است. امسال که گذشت ولی از سال آینده اگر زنده باشیم می‌دانیم برای بازی با استقلال و پرسپولیس چه کنیم.

عباسی در خصوص اینکه خیلی‌ها معتقد هستند مصاحبه‌های مسئولان مشکی‌پوشان در مورد تماشاگران برای پاک کردن شکست مقابل پرسپولیس است، عنوان کرد: این چه حرفی است؟ مگر ما به تیم کمی باختیم؟ ما 90 دقیقه با تیمی مساوی بودیم که همه ایران را برده است. اتفاقا ما از نتیجه ناراحت نیستیم. پرسپولیس کلی ملی‌پوش دارد و بقیه بازیکنانش هم در سطح تیم ملی هستند پس چرا باید ناراحت باشیم؟ بودجه ما 10 درصد بودجه کلان دولتی پرسپولیس نیست، پس چرا باید از باخت مقابل این تیم ناراحت باشیم؟

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم ته جدولی نبود که از باختن به آن ناراحت باشیم، پرسپولیس الان با تیم دوم جدول 11 امتیاز فاصله دارد. ما توقع نداشتیم پرسپولیس را ببریم که حالا از باخت به این تیم ناراحت باشیم.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان در واکنش به انتقادهای تند خداداد عزیز از این تیم و مدیرانش، گفت: آقای عزیز بزرگ ما هستند و از حمایتی که از ما کرده ممنونیم! دست عزیزی درد نکند. خداداد حق دارد، در چند روز آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.