به گزارش افکارنیوز،

کریستین بکامنگا متولد 9 مه 1986 و اهل کامرون است که این روز ها در رادار استقلالی ها قرار گرفته است.

این بازیکن در خط حمله بازی می کند و 31 ساله است.او قدی به ارتفاع 1.88 متر دارد و آخرین بازی های رسمی خود را در تیم "لیائونینگ" انجام داده است.

شماره 40 مورد نظر شفر یک فوتبالیست بین المللی کامرون است که اخیرا به عنوان یک مهاجم مرکزی برای "لیائونینگ ووین" بازی کرده است.

او مهاجم مشهوری است و مهارت های سریع این بازیکن یک مزیت به شمار می رود.دستمزد این بازیکن چیزی حدود 450 هزار یورو است.این مهاجم کامرونی سابقه بازی در 10 دوره لیگ فرانسه را دارد و در تیم های لنز،نانت و ...بازی کرده است.این بازیکن قبل از بازی در لیگ چین یک فصل را نیز در ترکیه سپری کرده است.

بالاترین رقم قرارداد کابانگا در طول دوران بازیش رقمی معادل 1 میلیون و 260 هزار یورو بوده است و پائین ترین آن 360 هزار یورو  به ثبت رسیده است.

میانگین قیمت این بازیکن در طول دروان بازی حدود 800 هزار یورو بوده است و با توجه به آخرین قیمت وی که 460 هزار یورو در ترانسفر مارکت است به نطر می رسد استقلال با رقمی کمتر از 300 هزار یورو با او قرارداد ببندد.

پُست او مهاجم است و به عنوان سانتر فورواد در بازی های گذشته ایفای نقش کرده و بدیهی است در استقلال نیز از او در همین منطقه از زمین استفاده شود.

وینفرد شفر به دلیل شناختی که از فوتبال کامرون دارد این مهاجم را برای روز های آینده لیگ مفید دانسته و خواهان عقد قرارداد با اوست.

بکامنگا 4 بازی ملی در کارنامه خود دارد و 2 گل را برای تیم کامرون به ثمر رسانده است. و از بازیکنان راست پا محسوب می شود.