به گزارش افکارنیوز،

پرویز برومند درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: استقلال در این دیدار نسبت به بازی‌های گذشته کمی ضعیف‌تر عمل کرد. قطعاً عیار واقعی استقلال برابر سایپا مشخص می‌شد که متأسفانه نتوانست در این بازی نتیجه بگیرد. 

وی در مورد رکوردشکنی حسین حسینی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: این رکوردشکنی را به حسینی، استقلال و تیم ملی تبریک می‌گویم. امیدوارم سرمربی تیم ملی چشم‌هایش را باز کند و این دروازه‌بان را ببیند.

«استقلال با تساوی برابر سایپا اختلافش با صدر جدول به 16 امتیاز افزایش پیدا کرد، آیا این تیم هنوز می‌تواند امیدی به قهرمانی داشته باشد؟»، دروازه‌بان پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش گفت: پرسپولیس در نیم‌فصل نخست لیگ برتر به خوبی نتیجه گرفت و امتیازات را جمع کرد. این موضوع کار را برای استقلال سخت کرده و به نظرم رده دوم هم برای این تیم خوب است. من از ابتدای لیگ هم گفتم که در این فصل مقام اول و دوم لیگ برای پرسپولیس و استقلال است. 

برومند در ادامه با اشاره به حضور استقلال در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال گفت: استقلال اگر در جام حذفی هم موفق نشود که دیگر هیچ. سه تیم خونه‌به‌خونه، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در این مسابقات مانده‌اند و استقلال باید در بین این تیم‌ها قهرمان شود.