به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس مقابل سیاه جامگان به برتری رسید اما کامیابی نیا و ربیع خواه با دریافت کارت زرد بازی با گسترش فولاد را از دست دادند.

این اتفاق همزمان شده است با اتمام سربازی احمد نوراللهی و به نظر می رسد با اقدامات انجام شده قرار است برگه پایان خدمت موقت نوراللهی طی یکی دو روز آینده صادر شود.

از هفته گذشته هم اخباری مبنی بر اینکه نوراللهی می تواند مقابل گسترش تیم پرسپولیس را همراهی کند منتشر شده بود.

در چنین شرایطی باید دید برانکو که بعد از بازی با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا به سیستم چهار چهار دو خطی روی آورد، از چه سیستمی استفاده خواهد کرد.

سرمربی پرسپولیس اگر بخواهد همچنان با روش چهار چهار دو خطی تیمش را به میدان بفرستد، در کنار نوراللهی باید از یک هافبک دفاعی دیگر استفاده کند. حسین ماهینی در دربی در پست هافبک دفاعی برای پرسپولیس بازی کرده بود اما عملکرد خوبی نداشت. فرشاد احمدزاده و محمد انصاری هم سابقه بازی در این پست را دارند.

حتی اگر مجوز بازی نوراللهی صادر شود باید دید برانکو از دو هافبک دفاعی استفاده می کند یا اینکه از او به عنوان تنها هافبک دفاعی تیم استفاده کرده و با روش چهار چهار دو لوزی تیمش را به میدان می فرستد. در این شرایط که احتمال رخ دادنش بیشتر است، مسلمان هافبک بازیساز بوده و امیری و احمدزاده هم به عنوان هافبک چپ  و راست به میدان خواهند رفت.