به گزارش افکارنیوز،

مهدی امیرآبادی درباره تساوی بدون گل استقلال برابر پدیده خراسان اظهار داشت: استقلال در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود و یک بازی هجومی را از این تیم دیدیم. پدیده هم یکی دو موقعیت داشت که از دست داد. وقتی وینفرد شفر تصمیم به حضور مهاجم بلندقامتی چون علی قربانی در میدان می‌گیرد، باید خسرو حیدری را اضافه می‌کرد تا سانتر کند. در جناح چپ، راه‌های نفوذ میلاد زکی‌پور را بسته بودند و باید خسرو اضافه می‌شد.

وی با اشاره به پنالتی که امید ابراهیمی از دست داد، گفت: از دست دادن پنالتی برای هر بازیکنی اتفاق می‌افتد. یک بار پنالتی ابراهیمی را در بازی با نفت تهران گل اعلام نکردند و این بار هم پنالتی از دست داد. هفته پیش هم علی قربانی موقعیت را از دست داد. در مجموع، استقلال برابر پدیده خوب بازی کرد. مشکل استقلال گلزنی است و بازیکنان در تمام خطوط خوب هستند. آن‌طور که شنیده‌ام قرار است یک مهاجم خارجی اضافه شود تا مشکل خط حمله را برطرف کند.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص اینکه استقلال چقدر شانس رسیدن به پرسپولیس را دارد، تصریح کرد: بعید استقلال به پرسپولیس برسد و آنها باید برای سهمیه بجنگند. ذوب‌آهن بدون سرو دا امتیازاتش را گرفت و بالا آمد، سایپا هم همین شرایط را دارد. الان بازی‌های برگشت است و جایی برای جبران نیست.