به گزارش افکارنیوز،

نصراله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه مطرح شده رحمتی و حسینی با یکدیگر قهر هستند و اختلافاتی میان آن‌ها رقم خورده است گفت: هیچ گونه اختلافی میان آن‌ها وجود ندارد. قهر و تمام حرف‌هایی که در مورد رحمتی و حسینی زده می‌شود کذب است. انتخاب رحمتی برای حضور در دروازه هم تصمیم وینفرد شفر بوده است. سرمربی آلمانی تیم استقلال مربی بزرگی است و تشخیص‌های خاص خود را دارد. به طور حتم برنامه ریزی شفر به نحوی است که هر 2 دروازه بان به اندازه کافی شانس حضور در دروازه استقلال را پیدا خواهند کرد.

او درباره وضعیت این روز‌های استقلال گفت: در دیدار‌های اخیر تیم ما با بدشانسی مواجه شده، اما به طور حتم در دیدار‌های آینده با دانش شفر شاهد این هستیم که تیم نتایج خوبی را کسب می کند.

عبدللهی در مورد ضربه پنالتی و اینکه امید ابراهیمی  آن را به گل تبدیل نکرده است بیان کرد:ابراهیمی بازیکن بزرگی است و گل نشدن پنالتی هم یکی از اتفاقات طبیعی در فوتبال است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره حضور مهاجم گلزن جدید در تیم افزود:"گومز" بازیکن مد نظر شفر است که قرار است در تمرینات حاضر شود و با نظر سرمربی به ترکیب اضافه شود.