به گزارش افکارنیوز،

وحید امیری یکی از مهم ترین شاگردان برانکو به حساب می آید اما تلاش هایش به اندازه کافی نتوانست در کسب پیروزی برای پرسپولیس موثر باشد. 

امیری در کنار سیدجلال حسینی بدون هیچ تردیدی جزو بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان نه تنها پرسپولیس بلکه تمام لیگ هستند اما مشخص نیست امیری چرا نتوانست مثل دیدارهای قبلی، توانمندی هایش را به اثبات برساند. او بارها در قطع کردن توپ ها دچار مشکل شد و در زدن ضربات آخر نیز ناموفق بود که عملکردش باید مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد. 

امیری البته به دوستان نزدیکش گفته کمی خسته بوده و نتوانسته مثل همیشه بازی کند. او البته میزان دوندگی قابل توجهی داشت و تقریبا روی هر توپ، یک تاثیر گذاشت ولی شنیدیم که در بین دو نیمه، برانکو وظایف بیشتری برای امیری تعریف کرد. به عنوان مثال اینکه بیشتر به سمت راست بیاید و توپ گیری کند یا در فضاها، بیش از گذشته بازیکنان حریف را دریبل کند اما با این حربه ها نیز وضعیت برای این بازیکن توانا بهتر نشد. 

او عصبی هم بود و کارت زرد گرفت تا بازی با پیکان را از دست بدهد. به هر حال برای چندمین بار در طول این فصل و لیگ قبلی ثابت شد اگر امیری ضعیف باشد، پرسپولیس متضرر می شود.