به گزارش افکارنیوز،

عزت الله پورقاز یکی از مدافعان خوش اخلاق فوتبالمان به شمار می رود و قابل باور نبود که او در دوئل با بازیکن سپیدرود فحاشی کرده باشد و داد علی کریمی را در آورده باشد.

او در توضیح این صحنه می گوید: در صحنه بازیکن تیم سپیدرود خطای شدیدی به روی من انجام داد که با او بحث کردم که همانجا تمام شد. به یکباره علی کریمی آمد و گفت به بازیکن من فحش نده و من هم گفتم به او فحش ندادم. همه چیز همانجا تمام شد. 

احساسم بر این بود که بازیکن حریف از روی عمد با استوک روی من آمده و من به خاطر همین بحثم شد اما در دیالوگ هایی که بین ما رد و بدل شد فحشی از دهان من خارج نشد در حالی که علی کریمی چیزی غیر از این تصور می کرد و من هم توضیح دادم. در آنجا این من بودم که فحش شنیدم نه اینکه فحشی داده باشم. به هر صورت احترام علی کریمی به عنوان یکی از بزرگان تاریخ این فوتبال بر من واجب است و هیچ گاه نه به او و نه به چی کس دیگری در فوتبال به خود اجازه بی احترامی نمی دهم. 

مدافع تیم سپاهان در مورد وضعیت اینروزهای سپاهان می گوید: نمی دانم چه بگویم. ما همه در حال تلاش هستیم و نتیجه حاصل نمی شود. این برایمان ناراحت کننده است. اولین ضربه این نتایج به خود ما وارد می شود. نکته ی دیگر که برای ما ناراحت کننده است غمی است که به خاطر این نتایج به تماشاگران وارد می شود. اما من به آینده امیدوارم. این روزهای بد می گذرد. سپاهان تیم بزرگی است و تیم بزرگی می ماند. به شخصه هر آنچه در توان دارم تلاش می کنم و بقیه بچه ها هم همین طور هستند و به نوبه خود از این نتایج عذرخواهی می کنم. 

پورقاز در خصوص عدم دعوت به تیم ملی گفت: خب من چند بازی ای بود که مصدوم بودم و شاید به همین خاطر از نگاه کادر فنی تیم ملی خارج شدم. اما خوشبختانه الان شرایطم خوب است و تلاش می کنم به ادامه بازی های خوب باز هم به اردوی تیم ملی دعوت شوم. در سال های اخیر همواره در کنار تیم ملی بودم و دوست دارم در جام جهانی هم کنار کی روش و همه ملی پوشان باشم. در غیر اینصورت مثل همه ایرانی ها برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی دعا خواهم کرد.