به گزارش افکارنیوز،

منوچهر نیکفر در رابطه با تغییرات صورت گرفته در کادر مدیریتی باشگاه و همچنین کادر فنی سپاهان اظهار داشت: استعفای محسن طاهری مورد پذیرش هیئت مدیره باشگاه قرار گرفت ضمن اینکه در نشست هیئت مدیره با کرانچار توافق کردیم که قطع همکاری کنیم.

وی در مورد تکلیف مدیر عالم و سرمربی جدید سپاهان تصریح کرد: تا تعیین مدیرعامل جدید مسعود تابش به عنوان سرپرست موقت باشگاه در باشگاه فعالیت می‌کند و قرار است بعد از ظهر امروز(شنبه) نشست مشترکی بین اعضای هیئت مدیره و همچنین اعضای کمیته فنی باشگاه برگزار شده تا گزینه‌های سرمربیگری تیم مورد بررسی قرار بگیرد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان در مورد اینکه آیا در حال حاضر مربی خوب ایرانی که بدون تیم باشد وجود دارد که هدایت تیم را به او واگذار کند، تاکید کرد: گزینه‌های داخلی و خارجی را مد نظر داریم که در جلسه عصر امروز با اعضای کمیته فنی بررسی خواهیم کرد. البته سعی می‌کنیم در این مورد دقت خاصی داشته باشیم و تلاش می‌کنیم تا پیش از هفته بیست و یکم تکلیف سرمربی مشخص شود. تا آن زمان هم دستیاران کرانچار مسئولیت فنی تیم را بر عهده می‌گیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که شنیده می‌شود منصوریان جزء گزینه‌های اصلی است، تاکید کرد: هر مربی ایرانی و خارجی خوبی می‌تواند جزء گزینه‌های ما باشد و همانطور که گفتم باید با دقت گزینه‌های موجود را بررسی کنیم.