به گزارش افکارنیوز،
مجید نامجومطلق، مربی اسبق استقلال معتقد است سبک بازی استقلال و تفکرات شفر تا حدودی برای دیگر تیم‌های لیگ ‌برتری رو شده است.
نامجومطلق ابتدا درخصوص بازی استقلال و پدیده می‌گوید: ما شاهد یک بازی بسیار خوب و سرعتی از هر دو تیم بودیم و استقلال و پدیده کیفیت مناسبی را به نمایش گذاشتند. هر دو تیم می‌توانستند برنده باشند ولی استقلال این شانس را داشت که در دقایق پایانی ضربه پنالتی را تبدیل به گل کند که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. هر دو تیم جزو تیم‌های خوب لیگ ایران هستند، در نهایت فکر می‌کنم مساوی عادلانه بود. استقلال می‌توانستند خودش را از لحاظ امتیازی به پرسپولیس نزدیک کند که متأسفانه 2 امتیاز از دست داد.
نامجومطلق درباره ضربه پنالتی امید ابراهیمی ادامه می‌دهد: شفر هم بعد از بازی به این موضوع اشاره کرد که بهترین بازیکنان دنیا هم پنالتی را از دست می‌دهند. ما نباید از تلاش امید در استقلال غافل شویم. ابراهیمی جزو سرمایه‌های استقلال است و گل‌های حساسی را برای این تیم به ثمر رسانده است. من اولین بار بود که می‌دیدم ابراهیمی این‌طور بد پنالتی زد ولی او را نباید سرزنش کرد.
نامجومطلق در مورد 3 تساوی اخیر استقلال در لیگ ‌برتر می‌گوید: استقلال تا قبل از این سه بازی از لحاظ کیفیت فنی و نتیجه‌‌گیری شرایط بسیار خوبی داشت ولی فکر می‌کنم در سه بازی اخیر کمی بدشانسی آورد. استقلال می‌توانست بیشتر امتیاز بگیرد ولی هنوز هم چیزی تمام نشده است.
نامجومطلق در قسمت دیگری از حرف‌هایش می‌گوید: موج دوم استقلال در بازی‌های گذشته بسیار عالی بود که هافبک‌ها به خط حمله اضافه می‌شدند و استقلال شیوه تهاجمی به خودش می‌گرفت. فکر می‌کنم الان سبک بازی استقلال و دست شفر تا حدودی برای مربیان دیگر رو شده است. به نظر من کمی تغییر در مسائل فنی می‌تواند شرایط استقلال را دوباره بهبود ببخشد.
او در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تمدید قرارداد سرمربی استقلال است، می‌گوید: زود است در مورد تمدید قرارداد شفر صحبت کنیم چون زمان زیای تا پایان فصل باقی ‌مانده و باید دید استقلال چه دستاوردی در پایان فصل خواهد داشت.