به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته از هفته نوزدهم رقابت‌های سوپر لیگ یونان، آ.اک آتن به مصاف لامیا رفت و با دو گل پیروز شد. در این دیدار مسعود شجاعی 90 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و به میدان رفت.

شجاعی پس از این بازی گفت: سبک بازی من با ماندولاس کاملا مختلف است. او بازیکن خوبی است و کمک زیادی به تیم می‌کند. من نیز به نوبه خودم سبک بازی خودم را دارم و تلاش می‌کنم که با او کمک کنم. می‌خواهم تمام تلاشم را انجام دهم تا به آ.اک کمک کنم. تمام چیزهای سرمربی به من می‌گوید تلاش می‌کنم تا به نحو احسن انجام دهم.

شجاعی درباره بازی هفته گذشته آ.اک با المپیاکوس و تقابلش را با انصاری فرد دوستش این طور گفت: سرمربی تیم ۱۱ بازیکن را برای بازی انتخاب می‌کند و با تعویض ها کلا ۱۴ بازیکن فرصت بازی پیدا می‌کنند. گاهی اوقات شما در ۱۴ نفر نیستید و برای انصاری فرد نیز این اتفاق در آن بازی افتاد و این طبیعت فوتبال است. آنچه انصاری فرد درباره بازی با ما گفته است باید بگویم که او دوستم است و بازیکن خیلی خوبی است که در تیم رقیب است. ترجیح می‌دهم پاسخ او را در ۱۰ روز آینده در داخل زمین بدهم.

مسعود درباره تیم ملی ایران و احتمال دعوت شدن دوباره‌اش این طور گفت: این سوال شما را نمی‌توانم به راحتی پاسخ دهم و پاسخ این سوال نیاز به یک روز کامل دارد. نمی‌خواهم سوالتان را بدون پاسخ بگذارم. تمام تلاشم را به همراه تیمم انجام می‌دهم  به نظرم در آینده فرصتی پیش خواهد آمد تا دوباره پیراهن تیم ملی کشورم را بپوشم.