به گزارش افکارنیوز،

هفته بیست و دوم لیگ برتر طی روزهای پنجشنبه تا یکشنبه هفته آینده برگزار می شود و در هشت بازی این هفته حداقل 5 بازی حساس و سرنوشت ساز دیده می شود.

پنجشنبه لایت

دو بازی اول هفته بیست و دوم روز پنجشنبه با انجام دو بازی گسترش فولاد- سیاه جامگان و نفت تهران-پیکان تهران برگزار می شود. این دو بازی نیز از جمله بازی های حساس است، چرا که سیاه جامگان و نفت به سه امتیاز این بازی ها برای فرار از سقوط نیاز دارند و همین بازی های پنجشنبه را حساس می کند هرچند گسترش فولاد و پیکان هم برای حفظ جایگاه مناسب در میانه های جدول به پیروزی نیاز دارند.

جمعه روز بدی نیست

اما عصر جمعه می تواند برای فوتبالی ها خیلی هم دلگیر نباشد. در روز جمعه 4 مسابقه حساس برگزار می شود. پدیده و تراکتورسازی که در رده های دهم و یازدهم همسایه هستند باید با هم مسابقه بدهند. تراکتورسازی با مربی جدیدش می خواهد اولین برد را به دست آورد. اما بازی مهمتری هم در این روز هست و آن مهمتر پرسپولیس در تهران میزبان سپاهان است که بدون کرانچار پا به این مسابقه می گذارد. این بازی در هر شرایطی بازی حساس و دشواری است و از هیجان انگیزترین بازی های هفته به شمار می آید. بازی روز جمعه بازی دو تیم پارس جنوبی و سایپا هم یک بازی شش امتیازی میان تیم های بالای جدول است و برنده می تواند تاحدودی خواب سهمیه گرفتن را تعبیر شده ببیند. آخرین و مهمترین بازی روز جمعه بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان است که فینال انتهاب جدول است و شش امتیازی به ارزش طلا دارد.

شنبه داغ

روز شنبه دربی خوزستان میان فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان برگزار می شود که قطعا یک بازی داغ و حساس از آب در خواهد آمد.

یکشنبه و جدول ناتمام

آخرین بازی هفته را ذوب آهن و استقلال در اصفهان برگزار می کنند. مسابقه ای حساس و جذاب میان دو تا از بهترین تیم های نیم فصل دوم لیگ برتر و البته دوئل امیر قلعه نویی و تیم سابقش که می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد.