به گزارش افکارنیوز،

باشگاه یوونتوس به مناسبت تولد 40 سالگی بوفون، لباس وی را با طراحی جالبی به فروش رسانده است. از این کیت تنها 1111 عدد تولید خواهد شد و هر لباس شماره مخصوص به خود را دارد که از 1 تا 1111 خواهد بود.

در این پکیج ویژه، قرار است کارت پستالی از بوفون به علاوه پیغامی به نوشته خود این سنگربان به دست هواداران رسیده تا هدیه ای منحصر به فرد برای 40 سالگی این گلر دوست داشتنی باشد.

اگرچه در ماه های اخیر بوفون هنوز خبری در مورد خداحافظی قطعی خود در پایان فصل جاری نداده، اما به نظر می رسد افسانه 23 ساله حضور او در مستطیل سبز، در تابستان بعدی به اتمام برسد.

جان لوییجی طی این سالها 8 بار سری آ، 3 بار کوپا ایتالیا، یک جام یوفا با پارما، 5 بار سوپرکاپ ایتالیا و مهم تر از همه یک بار جام جهانی را فتح کرده و تنها جای خالی در ویترین افتخارات او، قهرمانی در بازی های لیگ قهرمانان اروپا بوده که 3 بار در یوونتوس تا مرز آن پیش رفته ولی میلان، بارسا و روال مادرید مانع رخ دادن این اتفاق شده اند.

به هر حال با توجه به حذف دراماتیک ایتالیا از جام جهانی، به نظر می رسد ادامه رقابت های داخلی ایتالیا و لیگ قهرمانان امسال، پرده نهایی داستان تماشایی سنگربان دوست داشتنی آتزوری در سالهای اخیر باشد.