به گزارش افکارنیوز،

کامران فردوسی، مالک باشگاه نفت تهران که در هفته های اخیر حدود ۱۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم را پرداخت و امکانات خوبی را برای شاگردان هومن افاضلی فراهم کرده تاکنون مطالبات طلبکاران باشگاه را پرداخت نکرده است و همین امر در آینده می تواند او را هم مانند ۲ مالک قبلی باشگاه با دردسرهایی مواجه کند.

مالک جدید باشگاه نفت قول داده است تا پایان بهمن بخشی از بدهی های این باشگاه را پرداخت و از این طریق سند مالکیت باشگاه را به صورت رسمی دریافت کند.

نفت تهران بدون احتساب بدهی مالیاتی به بازیکنان و مربیان سابق خود حدود ۲۰ میلیارد بدهی دارد و شنیده می شود برخی طلبکاران به فردوسی و گروهش تاکید کرده اند اگر تا ۲۰ روز دیگر به قولش عمل نکند از راه های قضایی مطالباتشان از این باشگاه را پیگیری می کنند.

افرادی مانند علی دایی، علیرضا منصوریان، سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند، وحید امیری، کمال کامیابی نیا، علی قربانی و در کل مربیان و بازیکنان ۳ فصل پیش نفت بدهی زیادی از این تیم دارند و امیدوار هستند فردوسی که برخلاف۲ مالک قبلی امکانات خوبی را برای مربیان و بازیکنان این تیم فراهم کرده است مطالبات آنها را هم پرداخت کند.