به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب دیدار‌های مرحله نیمه نهایی جام حذفی امروز سه شنبه از ساعت ۱۴:۴۵ به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود.

تیم فوتبال استقلال با هدایت وینفرد شفر توانسته است در رقابت‌های لیگ برتر ۸ برد،۸ مساوی، ۵ باخت، ۲۳ گل زده و ۱۰ گل خورده را به ثبت برساند و با ۳۲ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در رقابت‌های جام حذفی نیز موفق شدند تا مرحله یک چهارم نهایی حریفان خود را از سر راه بردارند.

آبی پوشان در مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل تیم گل گهر سیرجان به پیروزی ۲ رسیدند و با این نتیجه توانستند به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند تا در این مرحله هم تیم نساجی مازنداران را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهند.

استقلالی‌ها با صعود به مرحله یک چهارم نهایی تیم ایران جوان بوشهر را با برد پر گل سه بر صفر شکست دادند و در مرحله نیمه نهایی برای نخستین بار مقابل یک حریف لیگ برتری یعنی صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرند.

آبی پوشان پایتخت در این دیدار محسن کریمی را به دلیل مصدومیت و مهدی قائدی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با هدایت فراز کمالوند توانسته در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر ۸ برد، ۴ مساوی، ۹ باخت، ۲۴ گل زده و ۲۵ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند و با کسب ۲۸ امتیاز رده نهم جدول رقابت‌ها را به خود اختصاص داده اند.

شاگردان کمالوند در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل سپاهان به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کردند. همچنین این تیم در مرحله یک هشتم نهایی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک داماش گیلان را از سر راه خود بردارد تا با صعود به مرحله یک چهارم نهایی حریف پرسپولیس شود.

بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی برابر پرسپولیس توانستند در ضربات پنالتی سرخ پوشان را شکست دهند و در مرحله نیمه نهایی حریف استقلال شوند.

دیدار 2 تیم فوتبال صنعت نفت و استقلال از ساعت ۱۴:۴۵ سه شنبه دهم بهمن در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

قضاوت این بازی برعهده علیرضا فغانی است و رضا سخندان و رحیم شاهین کمک‌ های فغانی در این بازی هستند.

محمد ملکی و ابراهیم میرزابیگی هم به ترتیب به عنوان داور چهارم و ناظر داوری در دیدار صنعت نفت و استقلال فعالیت می‌کنند.

ترکیب احتمالی صنعت نفت آبادان :

سوشا مکانی، علی عبدالله‌زاده، مرتضی اسدی، سعید لطفی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، حسین ساکی، میلاد جهانی و لوسیانو پریرا

ترکیب احتمالی استقلال تهران:

سید مهدی رحمتی، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید نورافکن، علی قربانی، فرشید باقری، بهنام برزای، امید ابراهیمی، سرور جپارف و داریوش شجاعیان