به گزارش افکارنیوز،

محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال اظهار کرد: یک سنت خوبی است که مدتی باب شده آن است که به ورزشکاران احترام می گذارند. این مسئله که به ورزشکاران احترام بگذارند بسیار خوب است. مخصوصا برای بازیکنان فوتسال که بسیار کم توقع هستند.

او درباره وضعیت تیم ملی بیان داشت : در هفته های گذشته هم گفتم که از بزرگترین مشکلات ما مصدومیت بازیکنانمان است و به همین دلیل برخی از آن ها را نمی توانیم همراه داشته باشیم. اما تلاش کردیم بقیه بازیکنان را داشته باشیم و با آن ها کار کنیم درست است که یک مقدار دیر است اما ما ایران هستیم و برای دفاع از حیثیتمان می رویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره بالا بودن توقع ها از تیم ملی فوتسال عنوان کرد: باید همیشه جایگاه ها را درک کنیم ما خودمان به غیر از قهرمانی به چیزی فکر نمی کنیم اما برخی مسائل به هم مربوط است به طور مثال همه چیز به لیگ و بازیکنان باز می گردد اگر می خواهیم موفق باشیم باید بازیکنان کلیدی و مخصوص خود را داشته باشیم.

او درباره وضعیت سالن و البسه گفت : خوشبختانه وضعیت خوبی برای سالن و البسه وجود دارد سالن های ما استاندارد است و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم آن ها را تائید کرده است.

ناظم الشریعه درباره جوان گرایی در تیم ملی اظهار داشت : یکی از کار های خوبی که در تیم ملی انجام داده ایم همین جوان گرایی بوده است البته تبعات و سختی دارد . وضعیت این بچه ها خوب است و نیاز به هماهنگی بیشتری دارند.

سرمربی تیم ملی درباره تیم های قدرتمند این دوره از رقابت ها بیان داشت : شک نکنید که تیم های دیگر هم مدعی هستند. تیمی مانند ازبکستان توانسته در 2 فینال گذشته به میدان برود عراق ، ویتنام و میانمار هم از سرمایه گذاری خوبی برخوردار هستند و به طور قطع این سرمایه گذاری ها در جای مخصوص خود جواب می دهد.

او در پایان و در خصوص گل زنی دوباره فاکائو در تیم ملی فوتسال برزیل و پشت سر گذاشتن وحید شمسایی گفت : هر زمان که می خواهیم به اردو برویم این سوال ها پرسیده می شود اما جلسات آن برگزار شده است و قرار شده کار هایی صورت بگیرد. ما دنبال تیم ملی هستیم و فالکائو اهمیتی ندارد و شرایط مناسب برای وحید شمسایی فراهم شده است.