به گزارش افکارنیوز،

سرخپوشان امروز از ساعت 11:15 با حضور در جلسه‌ای ویژه، شنونده صحبت‌های افشین پیروانی و کریم باقری بودند.

مدیر تیم پرسپولیس در این جلسه ضمن تشکر از زحمات و تلاش بازیکنان برای کسب نتایج مطلوب، نکات مختلفی را به آنها یادآور شد. از مهمترین موارد مطرح شده از سوی وی، باید به مسله هواداران و خواسته‌های آنها اشاره کرد.

پیروانی با بیان اینکه پرسپولیس بهترین هواداران فوتبال دنیا را در اختیار دارد، به تاثیر مستقیم آنها روی نتایج و سرنوشت تیم اشاره کرد و از بازیکنان خواست، فاصله امتیازی با دیگر رقبا مانع از انرژی و انگیزه کامل آنها برای بازی‌های پیش رو نشود، چون هواداران توقع دارند پرسپولیس قهرمانی خود را هر چه زودتر و با اقتدار هر چه بیشتر رقم بزند. ضمن آنکه ارائه بازی‌های خوب و در خور شأن پرسپولیس و بازیکنان خوبش، از انتظارات به جای آنها است و آنها را برای حضور در ورزشگاه مشتاق‌تر از گذشته خواهد کرد.

وی همچنین از بازیکنان خواست مقهور شرایط جدول نشوند، چرا که هنوز 9 هفته به پایان رقابت‌ها باقی مانده است.

پیروانی با عنوان این مطلب که تیم در آستانه ورود به فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد، بازی‌های پیش رو در لیگ برتر را از این جهت نیز با اهمیت خواند.

در این نشست ضمن آنکه اهمیت پیروزی تیم در هر بازی و به ویژه بعضی بازی‌های خاص برای هواداران به بازیکنان یادآوری شد، درباره مسائل انضباطی و حرفه‌ای و مراقبت‌هایی که هر ورزشکاری باید برای افزایش کیفیت کار خود و طولانی‌تر کردن دوران قهرمانی خویش انجام دهد نیز مسائل مختلفی ارائه کرد.

این نشست حدود 45 دقیقه به طول انجامید و پس از آن بازیکنان برای تمرین راهی سالن بدنسازی شدند.