به گزارش افکارنیوز،

هوشنگ نصیرزاده با بیان اینکه همواره به ارتباط مستمر و حُسن همکاری با رسانه‌ها تاکید کرده‌ایم، اظهار داشت: با توجه مسائل پیش آمده بین سرمربی گسترش فولاد و تصویربردار صداوسیما در پایان بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، معتقدیم که تمامی گزارشگران و تصویربرداران تا زمانی که در چارچوب وظایف خود عمل می‌کنند دارای آزادی عمل بوده و برای آنها احترام قائل هستیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد ادامه داد: باید از زحمات تلاش‌های دست اندرکاران صداوسیما در پخش مسابقات فوتبال مخصوصاً آقای پورمحمدی، آقای آقازمانی، مدیران شبکه سه و همچنین آقای هاشمی، تهیه‌کننده برنامه فوتبال برتر تشکر کنم. زحمات این عزیزان در راستای گسترش مطلوبیت روانی جامعه است و به همین خاطر باید از آنها تشکر کرد.

نصیرزاده ادامه داد: هر چند اعتقادمان بر این است که سرمربی تیم ما نباید بلافاصله بعد از سوت پایان بازی و در آن شرایط مورد مراجعه قرار می‌گرفت تا شاهد برخی عکس‌العمل‌ها نباشیم، ولی با این حال بر حفظ احترام تمامی اهالی فوتبال و به ویژه دست اندرکاران پخش مسابقات تاکید داریم.

وی با بیان اینکه باشگاه گسترش فولاد هیچ مشکلی با تصویربردار صداوسیما ندارد، گفت: امیدواریم با تداوم همکاری‌های صداوسیما با اهالی فوتبال شاهد توسعه و تعالی بیش پیش این رشته ورزشی در کشورمان باشیم.