به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال ناتینگهام فارست که در لیگ دسته اول فوتبال انگلیس بازی می کند، درصدد جذب اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران است. این بازیکن 31 ساله که پس از خروج از ولفسبورگ به عنوان بازیکن آزاد شناخته می شود، احتمال دارد در آخرین ساعات نقل و انتقالات زمستانی به ناتینگهام بپیوندد.

این سایت در ادامه نوشت: جام جهانی 2018 روسیه نزدیک است و دژاگه در تلاش است تا شرایط فنی خود را بالا نگه دارد و بر همین اساس درصدد است تا به تیم اروپایی بپیوندد. دژاگه پیش از این از 3 باشگاه استقلال، تراکتورسازی و ذوب آهن ایران پیشنهاد داشت اما اعلام کرد ، می خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد و در سال منتهی به جام جهانی خارج از ایران بازی کند.

ناتینگهام پست سپس به مصاحبه دژاگه اشاره می کند و می نویسد: " من 3 سال در العربی بازی کردم و حالا می خواهم به فوتبال اروپا بروم و در تیمی غیر از آسیایی بازی کنم. جام جهانی 2018 روسیه، یک هدف عالی برای من است و می خواهم مطمن شوم که شرایط خوبی تا آن زمان دارد و به همین دلیل هدفم حضور در تیمی اروپایی است.

کاپیتان تیم ملی در لیگ انگلیس+ عکس

گفتنی است، دژاگه از سال 2012 تا 2014 در فولام انگلیس حضور داشت و اکنون هم ناتینگهام فارست در لیگ دسته اول انگلیس بازی می‌کند و در رتبه چهاردهم قرار دارد.