به گزارش افکارنیوز،

سید محمد رضا حسینی، هافبک تیم ذوب آهن اصفهان پس از پیروزی تیمش مقابل آیزاول هند بیان کرد:خدا را شکر بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم در ابتدای بازی گلزنی کنیم اما باز روی غافلگیری و تنها موقعیت شان در نیمه اول به گل رسیدند و همین موضوع سبب شد تا بازی گره بخورد. این بازی  می‌توانست برای ما بهتر باشد اما باید بگویم تیم هندی خیلی سخت کوش بود و پرفشار پرس می‌کردند.

او افزود: همانطور که شما زحمت می‌کشید و دیدید هوا منفی 4-5 درجه بود و در بازی ما اعضای بدن مان را حس نمی کردیم اما خدا را شکر با این شرایط فشار را حفظ کردیم و به گل رسیدیم و پیروزی را کسب کنیم.

هافبک ذوب آهن در مورد وضعیت چمن ورزشگاه فولادشهر گفت: جا دارد از مسئولان باشگاه ذوب آهن و سعید آذری تشکر کنم که ورزشگاه خوبی را مهیا کردند. چمن بسیار نرم و صاف بود و شرایط خوبی داشت.

حسینی در مورد بازی با استقلال ادامه داد: این بازی تمام شد و فعلا ما ریکاوری این بازی را انجام دهیم و سپس در رابطه با تقابل با استقلال فکر می‌کنیم. ایزاول هم  طبیعی بود که برای دفاع کردن می آید و هدفش روی ضد حملات است که موفق شد تاثیرگذار باشد و به گل هم رسید اما به هرحال ما ذوب آهن هستیم و  توانستیم فشار را حفظ کنیم و در نهایت برنده شویم.