به گزارش افکارنیوز،

بازی رفت با سپاهان، آخرین بازی طارمی با پیراهن پرسپولیس بود و حالا یک نیم‌فصل است که آنها بدون آقای گل سابق‌شان بازی می‌کنند. دورانی که ترسناک به نظر می‌رسید اما تیم برانکو با اقتداری بیشتر از قبل، صدرنشین است و یک گلزن جدید هم دارد.

گل علی علیپور به سپاهان، سیزدهمین گل او پس از محرومیت طارمی بود. علیپور در ۱۵ بازی یعنی یک نیم‌فصل کامل، ۱۳ گل به لیگ‌برتری‌ها زده. آماری که در سال‌های اخیر هیچکس در بازه‌ای مشابه نتوانسته ثبت کند. او در همین مقطع دو پاس گل هم داده تا آمارش به یک گل یا پاس گل در هر مسابقه برسد.

در شرایطی که ۸ هفته از لیگ برتر باقی مانده، علیپور با ۴ گل دیگر می‌تواند بهترین آقای گل پرسپولیس در یک فصل شود و از طارمی و خلیلی عبور کند. تعداد گلی که برای علیپور با میانگین 0/86 گل زده از زمان محرومیت طارمی، سخت به نظر نمی‌رسد. میانگین گلزنی رضا نوروزی، بهترین آقای گل تاریخ لیگ برتر 0/7 گل در هر مسابقه بود و شاید اگر علیپور فصل را به‌عنوان مهاجم اول پرسپولیس شروع می‌کرد، می‌توانست رکورد او را هم پشت سر بگذارد. رکوردی که حالا رسیدن به آن سخت شده و به ۷ گل در ۸ مسابقه باقی مانده نیاز دارد.