به گزارش افکارنیوز،

حمید درخشان در رابطه با انتقاد هایی که در چند روز گذشته نسبت به ملاقات تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با حسین هدایتی شد، گفت: اینکه یک نفر بخواهد به بازیکنان کمک کند اتفاق بدی نیست اما این موضوع نباید شان باشگاه را پایین بیاورد و اگر قرار بر کمک کردن باشد باید این کمک ها از طریق باشگاه به دست بازیکنان برسد.

وی در رابطه با سبک بازی پرسپولیس و علت نداشتن طراوت فصول گذشته هم خاطرنشان کرد: نمی توان برای مدتی طولانی با یک سبک خاص بازی کرد چرا که تیم های مقابل هم با آنالیز شما راه های مقابله را خواهند یافت و همانگونه که مشاهده کردید چند تیم با ارائه بازی های بسته و استفاده از ضد حملات تا حدودی در برابر پرسپولیس موفق عمل کردند.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به این پرسش که استفاده از دو هافبک دفاعی باعث بیرون ماندن ستاره های خلاق پرسپولیس شده است و آیا این موضوع در درازمدت روی روند این تیم تاثیر منفی نمی گذارد هم خاطرنشان کرد: تیم بزرگی مانند پرسپولیس نیاز به بیست بازیکن آماده دارد و این فرهنگ باید در بین بازیکنان ایرانی جا بیفتد که قرار نیست برای تمام فصل به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم به میدان بروند، همچنین هر بازیکنی ممکن است در مقطعی از فصل دچار افت شود و باید طاقت نیمکت نشینی را داشته باشد، به طور مثال شب گذشته رونالدو به دلیل بازی ضعیفی که ارائه داد تعویض شد.

حمید درخشان در رابطه با درخشش این روز های علی علیپور هم تشریح کرد: زمانی که علیپور را از راه آهن به پرسپولیس آوردم انتقاد های فراوانی نسبت به او وارد می شد اما او با تلاش و تمرین مناسب زیر نظر مربیانش روز به روز بهتر شد و به مهاجم کامل تری تبدیل شده است.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که بین علیپور و طارمی کدامیک را مهاجم کامل تری می داند هم افزود: علیپور سنی ندارد و روز به روز در حال پیشرفت است، همانطور که طارمی هم در مدتی که در پرسپولیس بود پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت؛ علیپور اگر همچنان بدون حاشیه به کار خودش ادامه دهد می تواند به مهاجم کامل تری تبدیل شود.

سرمربی سابق نفت در واکنش به این پرسش که نفت چند هفته ای است که نتایج خوبی می گیرد و اینکه چه عاملی موجب این نتایج درخشان شده است نیز خاطرنشان کرد: ثبات مالی و مدیریتی یکی از مهم ترین رکن های یک تیم محسوب می شود، حتی پرسپولیس و استقلال هم زمانیکه ثبات مدیریتی و مالی نداشته باشند نمی توانند نتایج خوبی بگیرند چه برسد به نفت که اوضاع به شدت بدی را در زمان ما داشت.

وی در رابطه با مطالباتش از باشگاه نفت هم تصریح کرد: مطالبات من با باشگاه نفت همچنان پابرجا است و برای رسیدگی به این موضوع به کمیته انظباطی شکایت کرده ام و آن ها برای رسیدگی به این پرونده زمانی را مشخص کرده اند اگر از این طریق موفق به دریافت مطالباتم نشوم ناچار هستم از طریق AFC شکایتم را پیگیری کنم.