به گزارش افکارنیوز،

مدیران پرسپولیس که در گام اول موفق شدند قرارداد سرمربی کروات را تمدید کنند حالا قصد دارند بازیکنان او را نیز در تیم نگهدارند اما این کار ساده ای نیست چرا که چند بازیکن این تیم مورد توجه دیگر تیم‌های لیگ برتری قرار دارند و با توجه به مشکلات و محدودیت‌های مالی که پرسپولیس دارد، یک پیشنهاد جذاب از تیم‌هایی که به بازیکن نیاز دارند، می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای خروج ستاره‌ها از پرسپولیس باشد.

گفته می‌شود چند بازیکن صدرنشین لیگ‌ برتر که از شرایط فعلی راضی نیستند و پیش از این هم در گوشه و کنار اعتراضاتی را داشته‌اند، برای ماندن در تیم تمایل چندانی ندارند و در حال بررسی پیشنهادات رسیده از تیم‌های پولدار لیگ برتر هستند.

محسن مسلمان که به تازگی جایگاهش را در تیم کم رنگ شده می‌بیند در راس این بازیکنان است و به جز او کمال کامیابی نیا و فرشاد احمد زاده نیز پیشنهاداتی دارند که آن‌ها را رد نکرده‌اند و در حال بررسی اوضاع برای تابستان هستند.

با توجه به اینکه پرسپولیس نمی‌تواند در تابستان 98 بازیکنی را جذب کند، اگر بازیکنی از تیم خارج شود، ممکن است دست برانکو خالی بماند و این‌ مساله از اهمیت ویژه‌ای برای مدیران باشگاه برخوردار است.

به همین خاطر قرار است امروز در دفتر گرشاسبی، جلسه‌ای در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان برگزار شود و آن‌ها در این مورد تصمیم گیری کنند. مدیران قصد دارند شرایط بازیکنان را برای ماندن در تیم بررسی کنند و تمام جوانب را بسنجند تا هم‌ تیم برانکو ضرر نکند و هم اینکه آرامش تیم تا زمستان 98 پابرجا بماند.

از طرفی، برانکو در سال‌های اخیر نشان داده که تیمش از جدایی ستاره‌ها لطمه نمی‌خورد و درایت و مدیریت او، هر کمبودی را جبران خواهد کرد، بنابراین بعید است مجموعه پرسپولیس اگر بازیکن‌ ناراضی را پیش روی خود ببیند، با او‌ مدارا کند. مخصوصا اینکه این باشگاه تجربه طارمی را هم پشت سرگذاشته است!