به گزارش افکارنیوز،

رابطه باشگاه پرسپولیس  و برانکو با محسن مسلمان شکرآب شده است. هافبک تاثیرگذار و گلساز پرسپولیس به خاطر حواشی که داشته مدت‌هاست از چشم همه افتاده است.

پیش از بازی پرسپولیس و سپاهان بود که شایعه شد تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در دفتر حسین هدایتی حاضر شده و با مالک پیشین استیل‌آذین جلسه‌ای را برگزار کرده‌اند. در این بین شنیده شد نقش محسن مسلمان در برپایی این دورهمی بسیار پررنگ بوده و قرار هم گذاشته شده بعد از پیروزی مقابل سپاهان بازیکنان پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام از هدایتی تشکر کنند.

پرسپولیس سپاهان را شکست داد و مسلمان هم بازی نکرد! بعد از بازی هم مسلمان پستی را منتشر کرد و از هدایتی تشکر کرد.

شایعه اختلاف باشگاه پرسپولیس و برانکو با مسلمان زمانی پررنگ شد که این بازیکن تمام پست‌های اینستاگرامش را با پیراهن پرسپولیس پاک کرد.

حالا شنیده می‌شود که برانکو نظری روی مسلمان ندارد و می‌خواهد مقدمات جدایی این بازیکن از تیمش را فراهم کند. برانکو با حضور احمدزاده، نعمتی، نوراللهی و رسن خیالش از بابت خط هافبک پرسپولیس راحت است و به خاطر همین می‌خواهد مسلمان جدا شود.

ظاهرا سرنوشتی مانند سرنوشت فرناندو گابریل و پیام صادقیان در انتظار مسلمان است و این بازیکن به زودی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا خواهد شد. پیش از این هم برانکو در شرایطی عذر صادقیان و گابریل را به خاطر مسائل انضباطی خواسته بود که این بازیکنان از نظر فنی وضعیت خوبی داشتند.

به نظر می‌رسد دوران حضور مسلمان در پرسپولیس تمام شده و این بازیکن برای فصل آینده از جمع سرخپوشان جدا می‌شود.