به گزارش افکارنیوز،

تیم صنعت‌نفت آبادان در بازی مقابل فولاد خوزستان از یک کار تمرین شده‌ی تیمی در یک ضربه ایستگاهی به گل رسید تا آمار گل‌هایش از ضربات ایستگاهی در لیگ هفدهم به 15 گل افزایش پیدا کند.

صنعت‌نفت 25 گل در لیگ هفدهم به ثمررسانده است که 15 گل آن معادل 60 درصد از گل‌های زردپوشان حاصل استفاده از ضربات شروع مجدد بوده و تیم خوش ترکیب فوتبال آبادان را تبدیل به رکورددار گلزنی از این ضربات در فوتبال ایران کرده است.

شاگردان کمالوند تقریباً تمامی راه‌های رسیدن به گل از چنین ضرباتی را در لیگ هفدهم امتحان کرده‌اند و از همه‌ی این راه‌ها دروازه‌ی حریفان مختلف را گشوده‌اند تا به‌نوعی آموزش دهنده‌ی استفاده از ضربات شروع مجدد در لیگ ایران باشند.

صنعت‌نفت در لیگ 96 بازی‌هایی به مراتب بهتر از فصل گذشته را به نمایش گذاشته و نسبت به سال قبل در چنین مقطعی 7 امتیاز بیشتر کسب کرده است، اما اکثریت قاطع هواداران آبادانی بر این عقیده هستند که تیم محبوب آن‌ها همطراز با سطح کیفی بازی‌های امسال، امتیاز جمع‌آوری نکرده و به حق خود نرسیده است.

خطرناک‌ترین تیم لیگ هفدهم در ضربات شروع مجدد، روز چهارشنبه از پرسپولیس دارای قوی‌ترین خط دفاعی لیگ امسال میزبانی می‌کند. باید دید صنعت‌نفت خسته و زخم‌خورده از قضاوت ناعادلانه مقابل آبی‌پوشان پایتخت، این بار در مصاف با قرمزپوشان تهرانی چه عملکردی خواهد داشت.