به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی با اشاره به درخشش پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: در هر محفلی که صحبت از فوتبال باشد از پرسپولیس و در مورد زیبا بازی کردن این تیم بحث می‌شود. نیازی به گفتن نیست و حریفان حرفی برای گفتن مقابل پرسپولیس ندارند.

وی افزود: برانکو در بازی با سپاهان از ارنج متفاوتی در خط میانی استفاده کرده بود که جواب هم گرفت. به اعتقاد من پرسپولیس می‌توانست با تعداد گل‌های بیشتری از زمین خارج شود.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: نباید از الان در باد قهرمانی خوابید چرا که این موضوع باعث می‌شود بازیکنان مغرور شوند. البته برانکو مربی حرفه‌ای است و با بازیکنان حرفه‌ای صحبت می‌کند. قهرمانی پرسپولیس مسجل شده، اما پرسپولیس باید بازی به بازی پیش برود.

شاهرودی با اشاره به هدف سرخپوشان که موفقیت در آسیا است، اظهار داشت: توان بازیکنان باید بیشتر شود و بازی‌های بین‌المللی برای پرسپولیسی‌ها فراهم کنند. امسال برانکو دست بازی برای انتخاب بازیکن دارد و مثل سال گذشته نیست. ما پرسپولیس ایران هستیم و بدون شک خارجی‌ها از ما می‌ترسند.

وی در مورد اینکه آیا با استقلالی‌ها کُری می‌خواند اظهار داشت: استقلالی‌ها که کُری خواندن ندارند. آنها کجای جدول قرار دارند که بخواهیم برایشان کُری بخوانیم (خنده). اما خارج از این شوخی‌ها و کُری‌ها برای پیشرفت فوتبال بهتر است که سرخابی‌ها قوی باشند و بهترین نتیجه را بگیرند.