به گزارش افکارنیوز،

جعفر کاشانی درباره وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس اظهار کرد: کارهای مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان انجام شده است و در صورت تایید برانکو و کمیته فنی با بازیکنان فعلی قرارداد می بندیم.

بعید است مسلمان از پرسپولیس جدا شود  

او درباره احتمال جدایی مسلمان از پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان باید افتخار کنند که در این تیم بازی می کنند. مسلمان بازیکن موثر تیم است و بعید می دانم قصد جدایی از تیم ما را داشته باشد. 

درباره مسائل کلی ورزش با برادر وزیر ورزش  صحبت کردیم 

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره دیدار با محمد سلطانی فر معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: من به همراه گرشاسبی و سایر اعضای هیئت مدیره به دیدار برادر وزیر ورزش و جوانان رفتیم و در این جلسه درباره مسائل کلی ورزش صحبت کردیم. برادران سلطانی فر به ورزش علاقمند هستند و از تاریخ ورزش ایران آگاهی کامل دارند. 

کاشانی درباره جلسه هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: در جلسه هیئت مدیره درباره مسائل روند بازسازی ورزشگاه شهید کاظمی و برنامه های باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا بحث و بررسی شد و گرشاسبی قرار است مصوبات هیئت مدیره را اجرا کند. 

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به محرومیت باشگاه در فصل نقل و انتقالات باید از بازیکنان تیم های پایه استفاده کنیم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.