به گزارش افکارنیوز،

 خسرو حیدری، کاپیتان دوم استقلال مدتی قبل در ضبط برنامه دورهمی شرکت کرد که از ساعت ۲۳ امشب روی آنتن می‌رود. قرار بود در روز ضبط، خسرو همراه امید ابراهیمی به استودیو برود ولی برای امید برنامه‌ای پیش آمده و نتوانسته خسرو را همراهی کند. البته حیدری به مجری برنامه گفته ابراهیمی در ریکاوری تیم ملی حضور داشت.

خسرو درباره وساطت خود برای ازدواج ابراهیمی با خواهر همسرش صحبت کرده، درباره سر توپ زدن‌هایش در مستطیل سبز و البته انتقادات خاصی هم از عادل فردوسی‌پور و برنامه ۹۰ انجام داد و سپس در تماس‌های تلفنی با مسئولان برنامه دورهمی از آنها خواهش کرد حرف‌هایش در خصوص برنامه ۹۰ را سانسور کنند که به او قول مساعد داده‌اند.

در بخشی از برنامه ضبط شده مهران مدیری درباره ۴ کاپیتان استقلال صحبت کرده و اینکه این تیم از ابتدای فصل با داشتن مهدی رحمتی، مجتبی جباری، خسرو حیدری و پژمان منتظری ۴ مدعی کاپیتانی داشته، مدیری ۴ بازوبند کاپیتانی از قبل تهیه کرده و به خسرو حیدری می‌دهد و می‌گوید هر ۴ نفرتان بازوبند کاپیتانی ببندید و به میدان بروید، هرکس هم چیزی گفت، شما بگویید مدیری گفته!

مهران مدیری با شوخی و خنده قصد جذاب کردن برنامه دورهمی را داشت و با این حرکت به نوعی مشکل کاپیتانی آبی‌پوشان را حل کرد. البته انصاف حکم می‌کند بنویسیم استقلال در فصل جاری بابت بحث کاپیتانی مشکلی نداشته است.