به گزارش افکارنیوز،

زمانی که یکی از هواداران مشغول سلفی گرفتن بود بیرانوند موبایل او را با دست زد و باعث شد تلفن همراه هوادار به سمت هوا پرتاب شود.

بعد از پایان بازی نفت آبادان و پرسپولیس و پیروزی سه بر صفر تیم پرسپولیس میکسدزون ورزشگاه نفت آبادان به شدت شلوغ بود و نزدیک به 500 تا 600 هوادار در زمین چمن ورزشگاه حضور داشتند و از بازیکنان پرسپولیس درخواست می‌کردند تا پیراهن بازیکنان را بگیرند این باعث شد تا خبرنگاران ورزشی نتوانند به صورت کامل با بازیکنان مصاحبه کنند.

بازیکنان پرسپولیس هم بعد از پایان بازی و زمانی که می‌خواستند از رختکن به سمت اتوبوس بروند هواداران زیادی به دنبال بازیکنان می‌دویدند تا عکس سلفی بگیرند. این اتفاق باعث شد تا علیرضا بیرانوند از شلوغی ناراحت شود و باعث شد زمانی که یکی از هواداران مشغول سلفی گرفتن بود بیرانوند موبایل او را با دست زد و باعث شد تلفن همراه هوادار به سمت هوا پرتاب شود.

از نکات جالب توجه این دیدار هم می‌توان به حضور خبرنگاران پشت درهای بسته ورزشگاه بعد از پایان بازی اشاره کرد. زمانی که خبرنگاران مشغول گرفتن مصاحبه و گزارش بودند درهای ورزشگاه بعد از پایان بازی بسته شد و خبرنگاران ورزشی چند دقیقه‌ای پشت درهای بسته معطل شدند.