به گزارش افکارنیوز،

حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازیکنان ما از هر لحاظ آماده این دیدار هستند تا بتوانند گام اول را محکم برداشته و با روحیه‌ای خوب، خود را آماده دیدار‌های بعدی در لیگ قهرمانان آسیا کنند. متاسفانه روز گذشته تراکتور و ذوب آهن شکست خوردند. دوست داشتیم که این دو تیم ایرانی هم مقابل حریفانشان به پیروزی برسند، اما این اتفاق رخ نداد، ولی امیدوارم در بازی‌های آینده آن‌ها هم بتوانند دیگر حریفان را شکست داده و به دور بعد صعود کنند.

حمیدرضا گرشاسبی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید این روز‌ها که به جام جهانی نزدیک می‌شویم چنین صحبت‌هایی به میان بیاید چرا که باعث می‌شود تا فوتبال ما از این اختلافات ضربه بخورد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که نظر شخصی گرشاسبی در مورد صحبت‌هایی که کریمی در مورد فدراسیون فوتبال انجام داده است، چیست؟ گفت: من نمی‌توانم در این خصوص نظر بدهم و این صحبت‌ها را باید مراجع قضایی پیگیری کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم تمدید خواهند کرد؟ گفت: ۱۰ بازیکن ما قراردادشان در پایان فصل به پایان خواهد رسید، ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا آن‌ها در حال حاضر تمرکزشان بر روی مسابقات لیگ قهرمانان است. مطمئن باشید همه بازیکنان بدون مشکلی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید خواهند کرد.

وی در پایان گفت: امیدوارم هم تیم ما و هم استقلال امروز بتوانند حریفان خود را شکست داده و با یک روحیه خوب، خود را آماده دیدار برابر دیگر حریفان آسیایی کنند.