به گزارش افکارنیوز،

شاگردان برانکو توانستند با انجام یک بازی زیبا تنها تیمی از ایران باشند که در هفته نخست این رقابت ها در سال 2018 به پیروزی می رسد.این بازی اگر چه بسیار زیبا بود و حاشیه ای نداشت اما خارج از نکات داخل مستطیل سبز مسئله کمی متفاوت بود.

درست یک ساعت پیش از آغاز مسابقه و در حالی که تعدادی از هواداران پرسپولیس در جایگاه وی‍ژه حضور داشتند حال یکی از هواداران بد شد و ظاهرا این هوادار با مشکل تشنج رو به رو شد. دیگر هواداران حاضر  بلافاصله با صدا زدن ماموران حراست و آمبولانس های  کنار زمین باعث شدند تا مشکل این هوادار حل شود البته تا زمان رسیدن این ماشین از فاصله ای شاید کمتر از 100 متر به جایگاه و پیاده شدن ماموران اورژانس و بالا آمدنشان از جایگاه ها چیزی نزدیک به 5 الی 10 دقیقه زمان برد. که خوب البته انتظار دیگری نمی توان داشت و اعتراضی مطرح نیست زیرا همان طور که از هوای ابری  انتظار باران می رود از این افراد هم انتظار تاخیر و غیبت را هم باید داشت . بالاخره کمتر کسی است که با نحوه کار این افراد آشنا نباشد!

جدا از این مسئله حادثه برای هواداران بازهم رخ داد و درست به فاصله 15 دقیقه پس از این اتفاق در جایگاه مقابل این مسئله تکرار شد که خوشبختانه ماموران اورژانس توانستند با حضور خود مشکل را حل کنند. اما در پایان بازی و درست هنگامی که بازیکنان پرسپولیس در رختکن حضور داشتند و خبرنگاران زیادی منتظر آنها  بودند حادثه بدی برای یکی از کارمندان روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال رخ داد.

این فرد در حالی که قصد پائین آمدن از پله های منتهی به سالن کنفرانس را داشت سر خورد و دچار آسیب جدی از ناحیه سر شد. در این هنگام متاسفانه دیگر هیچ مامور اورژانسی در زمین حاضر نبود که به این شخص رسیدگی کند و در نهایت با پیگیری یکی از خبرنگاران پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در صحنه حاضر شد. پس از این اتفاق و تماس ماموران حراست با اورژانس، مشخص شد که متاسفانه هیچ ماشینی در زمین مسابقه نیست  و همه ماشین ها از ورزشگاه خارج شده اند همین مسئله باعث شد تا چیزی نزدیک به 10 الی 15 دقیقه در رسیدن ماموران و ماشین اورژانس به محل حادثه زمان از بین برود.

این در حالی است که انتظار می رود ماشین های اورژانس تا پایان خروج همه افراد دخیل برای برگزاری یک مسابقه از هواداران تا خبرنگاران در محل ورزشگاه حضور داشته باشند زیرا حادثه هیچ گاه از پیش خبر نمی دهد.

البته ناگفته نماند که این اتفاق صدای بسیاری را در مورد وضعیت نامناسب پله های ورزشگاه در آورد. متاسفانه ورزشگاه آزادی این روز ها اصلا شرایط خوبی ندارد و نبود رسیدگی کافی مسئولانش هم باعث شده تا احتمال رخداد این گونه حوادث بسیار زیاد شود آن هم با یک باران ساده !