به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ درباره آمادگی تیمش برای بازی با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: السد قطر بزرگترین تیم لیگ ستارگان قطر است و همواره در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی قطر است. ژاوی و پورعلی گنجی در این تیم بازی می کنند. این تیم بودجه زیادی دارد. بازی این تیم را برابر الوصل امارات دیدم و توانایی این تیم را مشاهده کردم. 

او ادامه داد: خوشحال هستم که در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا جزء اهدافمان است.

مصدومیت در لیگ قهرمانان آسیا معنی ندارد 

برانکو درباره وضعیت مصدومان پرسپولیس برای بازی با السد قطر بیان کرد: همه بازیکنان سالم هستند اما بعضی از آنها مصدومیت جزیی دارند که زیاد مهم نیست. مصدومیت در بازی های لیگ قهرمانان آسیا معنی ندارد چرا که همه انگیزه زیادی برای بازی کردن دارند. خوشحالم که رقابت میان بازیکنان وجود دارد و بازیکنان باکیفیتی در نیمکت داریم. 

تا زمانی که قهرمان نشدیم حق شادی کردن نداریم 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه اختلاف با تیم دوم جدول به 16 امتیاز رسیده است، اظهار کرد: بازی روز گذشته فولاد برابر پیکان را دیدم و پیکان استحقاق برد در این بازی را داشت. جلالی تیم خوبی درست کرده است و با وجود اینکه بازیکنان ثابت خود را در این بازی در اختیار نداشت اما فولاد را شکست داد. اختلاف امتیاز زیادی با رقبای خود داریم و هدفمان پیروزی بیشتر و کسب امتیاز زیاد است. البته همه چیز تمام نشده است و تا زمانی که قهرمانی ما در لیگ برتر به طور عملی قطعی نشده است حق شادی کردن نداریم. 

تیم ضعیف در آسیا وجود ندارد 

او در پایان درباره بازی پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان خاطر نشان کرد: خوشحال هستم که لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی شروع کردیم. نتایج به خوبی پیش می رود. البته این بازی ها جدید هستند و سطح لیگ قهرمانان آسیا بالاتر و مهم تر از لیگ برتر است. همچنین این خطر وجود داشت که به بهترین نحو وارد لیگ قهرمانان آسیا نشویم. پیروزی برابر نسف قارشی نشان داد که تیم ما قدرتمند تر از این تیم ازبکستانی است. البته تیم ضعیف در آسیا وجود ندارد.