به گزارش افکارنیوز،

 رضا افتخارى درباره وضعیت استقلال گفت: وضعیت استقلال خیلى خوب است و بهتر از این هم مى شود. بازى هایى که استقلال به نمایش مى گذارد هیچ تیم دیگرى انجام نمى دهد و باید بگویم استقلال این روزها فوتبال بازى مى کند و على اصغرى بازى نمى کند.

او در مورد وضعیت اردوى استقلال در قطر و حضور ٢ بازیکن جدید در تیم ادامه داد: هافبک جدیدى که جذب کردیم هنگام انجام تست هاى پزشکى از میله بارفیکس زمین خورد که همین موضوع باعث شد پایش آسیب ببیند و به بازى بعد نمى رسد. این بازیکن به دربى هم نمى رسد اما تیام در حال هماهنگ شدن با بازیکنان تیم است و به دربى مى رسد.

افتخارى درباره اینکه آیا جلسه بلیت فروشى بازى دربى در فدراسیون داشته اند یا خیر گفت: جلسه اى در مورد بلیت فروشى نداشتیم.

 مدیر عامل استقلال در مورد وضعیت مهدى قائدى بیان کرد: ان شاالله این هفته قائدى را به تهران انتقال مى دهیم و پزشکان در آخرین صحبت ها اعلام کردند تا ١٢ روز نباید مهدى را تکان دهیم و سپس پرواز کند. ادامه درمان قائدى زیر نظر ماست.

 افتخارى در مورد تمدید قراداد شفر گفت: ما باید همانند خود آنها حرفه اى برخورد کنیم و اگر بخواهیم در فشار این کار را انجام دهیم تا حدودى سر ما کلاه مى رود. من خودم وقتش را مى دانم و همان طور که آوردمش به استقلال در زمان مناسب هم قرارداد شفر را تمدید مى کنم و چون با او توافق کردیم و شرایطى را لحاظ کردیم به همین منظور در صورت تحقق شرایط لازم قرارداد را مى بندیم.

 او در مورد اینکه آیا با نگه داشتن شفر اعتبارات لازم را براى فصل آتى دارید یا خیر گفت: اعتبارات لازم را داریم، مگر امسال کم براى باشگاه اعتبار گذاشتیم.