به گزارش افکارنیوز،

عقیل کعبی درخصوص شرایط استقلال خوزستان و اعتصاب بازیکنان این تیم اظهار داشت: باور کنید خودمان هم نمی‌دانیم چرا هیچکس دلش به حال این تیم نمی سوزد و اصلا توجهی به آن نمی کنند. به نظرم همه راحت نشسته‌اند تا این تیم سقوط کند و خیال‌شان راحت شود.

وی افزود: به ما راحت می‌گویند پول نیست و اگر خواستید سر تمرین بیایید و اگر هم هر تصمیمی که دوست دارید بگیرید. تنها به ما گفته‌اند ممکن است یکی، دو ماه دیگر پول برسد و باید تا آن موقع منتظر بمانید. مگر می‌شود یک نفر مالک یک تیم بشود و مدیرعامل باشد و اصلا نداند در تیم چه خبر است.

مدافع استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که ممکن است مثل دفعات قبل با قول و وعده تمرینات را از سر بگیرند و آماده بازی حساس با پرسپولیس شوند، گفت: تا الان هم اگر کار کردیم به خاطر عبدالله ویسی بوده است اما دیگر این وضعیت همه را خسته کرده است. من که خودم چنین تصمیمی دارم که تا وضعیت مشخص نشود سر تمرین نروم اما تا آنجا که می دانم این بار با دفعات قبل فرق دارد و تا پول نرسد تمرین نمی کنیم.

وی افزود: برای بازی با پرسپولیس هم که گویا باشگاه گفته از تیم امید و جوانان استفاده می‌کند به نظرم با این کار حداقل کمک می‌کنند که این بازیکنان صاحب تجربه شوند. تا آنجا که با بچه‌ها صحبت می‌کردم هیچکس نمی‌خواهد کار را تا روشن شدن وضعیت پیش ببرد چون اگر الان نتیجه نگیریم چیزی تا پایان لیگ نمانده و دیگر اتفاقی نخواهد افتاد.