به گزارش خبر انلاین ،علی پروین در مورد برنامه ۹۰، بحث دلالی در فوتبال، وضعیت پرسپولیس و انتخابات فدراسیون فوتبال صحبت کرد و حرف هایش را این طور ادامه داد: به نظر من باید این راه را ادامه دهیم تا به فوتبالمان کمک و دست برخیها از این فوتبال قطع شود. برنامه خوبی بود اما باید ادامه داشته باشد. با یک شب و یک روز این موضوع درست نمیشود.
او در مورد اتهامی هم که به او در این برنامه زده شده می گوید: «اول آب پاکی را روی دست همه بریزم. قصد جواب دادن به کسی را ندارم اما افتخار می‌کنم امثال مهدی عرب که زحمت‌کش هستند در این مملکت کنار من حضور دارند. چون آنها قلبشان صاف است. ببینید، رفیق‌های من مثل مهدی عرب با یک موتورسیکلت گازی کار خود را شروع کردند الان هم هرکدام از آنها در این مملکت دستشان به دهنشان می‌رسد. همین دوستان من الان تعمیرگاه هزار متری دارند. روزی ۲۰ تا ماشین را درست و جابجا می‌کنند. ۷ صبح از خونه بیرون می‌روند و یک نصف شب به خونه می‌آیند یعنی نون بازوی خود را می‌خورند و پول حلال برای زن و بچه خود می‌برند. دوستان من مثل مهدی عرب که اسمشان در برنامه ۹۰ اعلام شد با تمام مربیان و بازیکنان رابطه دارند چون دلشان و حسابشان پاک است. چطور می‌شود که مهدی عرب بخواهد ۲۵۰ میلیون تومان به تیمی بدهد تا استیل‌آذین برنده شود. کسی که با دردسر دستش به دهانش می‌رسد اصلا جور در می‌آید این حرف‌ها را برایش در بیاوریم.»
پروین حرف هایش را این طور ادامه داد: «مگر بد است؟ به یک تیم گفته‌اند که ۵۰ میلیون به تو می‌دهیم حریفت را شکست بده، بد است که به یک تیم انگیزه داده؟ این وسط به نفع تیمی که ما در آن بودیم نیز بوده اما جرم نکرده است. گفتم جواب کسی را نمی‌دهم اما احمدی مرتب می‌گوید ما فلان می‌کردیم و اینطور و آن طور، خب آقای احمدی بازی می‌کردی و بازی را می‌بردی. ما دنبال این مسائل نیستیم. در زمانی که در استیل آذین بودیم درخواستی را به سازمان لیگ نوشتیم و در آن اعلام کردیم چون زمین نیروی زمینی کوچک است و شرایط لازم را ندارد بازی به دستگردی برود که به ما گفتند ۱۵ میلیون باید بدهیم و ما هم این کار را کردیم. حالا نمی‌دانم چه حرفی است که برخی‌ها در این مورد می‌زنند. ما کار خودمان را بلد هستیم.»
او البته به حرف های هدایتی هم واکنش نشان می دهد و می گوید: «هدایتی درست می‌گوید اما آقای هدایتی، تیم شما سال اول بالا نیامد بعد با دست‌نشان به لیگ برتر صعود کرد. بعد خود شما پیش خشایار محسنی و مهاجرانی رفتید. من به آقای مهاجرانی ارادت خاصی دارم و وقتی که او را می‌بینیم پاهایم را جفت می‌کنم و افتخار می‌کنم که شاگرد مهاجرانی بودم اما وقتی که محسنی را به شما معرفی کردند چرا شما زود با او دوست شدید. پس شما هم کوتاهی کردید آن موقع من گله‌هایی داشتم اما باز هم می‌گویم حق با هدایتی است. نمی‌دانم، بعد از ۳ سال چرا این حرف‌ها را می‌زنند. البته من هم مقصرم نه از لحاظ پول، از لحاظ های دیگر ما باید این موضوع را پیگیری می‌کردیم. ما هر چه هستیم روراستیم و با پشت پرده کاری نداریم. اگر با ۴ نفر می‌نشینیم جلوی همه این کار را می‌کنیم که بعد نگویند پروین پشت پرده با این نشست و با آن نشست. حالا هر کس می‌خواهد بیاید عکس بگیرد یا نگیرد ما ترسی از کسی نداریم.»
او در پایان می گوید:عادل باید این موضوع را ادامه دهد اما یک موضوع را باید خیلی رعایت کند. آقا اسم بیاورید. اسم کسانی که خلاف کردهاند را بیاورید مثلا اسم آرش فردین آوردید که او هم از خودش دفاع کرد. عادل اسمها را هم بیاورید چرا نمیگوئید. ما خدا خدا میکنیم فوتبالمان به طرفی برود که به موفقیت برسد نه به بیراهه. کسانی که با پروین هستند نون بازوی خود را میخورند و تلاش کردهاند که به یک جایی رسیدهاند ما به همه رفقای خود افتخار میکنیم.