به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار با السد قطر صحبت هایی را پیرامون این مسابقه مطرح کرد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

خاطرات خوبی از قطر داریم

من در وهله اول سلام عرض می کنم به خبرنگاران و دوست دارم بگویم که احترام زیادی برای تیم السد قائل هستم. فکر می کنم یک بازی خیلی جذاب را پیش رو خواهیم داشت؛ خوشحالم که دوباره به قطر آمدم، خاطرات خوبی از این کشور داریم و با تیم های مختلف در قطر بازی های خوبی را پشت سر گذاشتم. مطمئنم فردا هم هواداران بازی خوبی را شاهد خواهند بود.می دانم هواداران ایرانی در ورزشگاه حضور دارند که از همین جا از آنها تشکر می کنم و امیدوارم نمایش خوبی برایشان داشته باشیم.

السد تیم فوق العاده ای است

السد تیم ثروتمند، دارای سازماندهی و پرافتخاری است و ما باید با تمام توان مقابل این تیم به میدان برویم. قطعا یک بازی سخت پیش رو داریم و ما سعی می‌کنیم با تمام پتانسیل برابر آنها حاضر شویم و هر دو تیم تا به اینجا بازی خوبی به نمایش گذاشتند و با برد همراه شده است. تیم ما آماده است و مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

سرمربی سرخپوشان در واکنش به اینکه چرا برخلاف دوره قبلی (جام باشگاه‌ها) تیم‌های ایرانی موفقیت داشتند اما در دوره جدید لیگ قهرمانان اینطور نبود، گفت: در آسیا اکنون همه تیم‌ها به قدرت رسیدند و رقابت فشرده شده. در دوره گذشته هم ما به مرحله نیمه نهایی رسیدیم و اگر با آن مشکلات و غیبت بازیکنان مواجه نمی‌شدیم می‌توانستیم فینالیست شویم اما اکنون به جز پرسپولیس، استقلال، تراکتور و ذوب آهن که امدند تیم‌های خوبی هستند و تجربه بالایی دارند. پرسپولیس نیز لیگ را خوب شروع کرده و این تجربه می‌تواند در لیگ قهرمانان کمک بزرگی به تیم کند. ما 40 میلیون هوادار داریم و این مسوولیت ما را برای اینکه همیشه برنده باشیم را افزایش می‌دهد. این خواسته ماست که تیم برنده باشیم اما مسابقات آسان نیست و تمام حریفان از قدرت لازم و شایستگی برای حضور در مسابقات برخوردار هستند.

برانکو با اشاره به عملکرد فصل گذشته تیمش گفت: ما فصل گذشته تنها تیمی بودیم که با بازیکنان بیشتر ایرانی و داخلی به نتیجه در این مسابقات دست پیدا کردیم و در مرحله یک چهارم و نیمه نهایی بشار رسن و منشا به ترکیب تیم اضافه شدند. امسال هم استارت خوبی داشتیم و در اولین بازی با سه گل به برتری رسیدیم.