به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین‌محمدی در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: به نظرم استقلال خوب بازی کرد و روان‌تر از حریف بازی را به جریان می‌انداخت. نکته‌ای که در بازی استقلال به چشم می‌آمد این بود که استقلالی‌ها با تمرکز بازی می‌کردند ومستحق برد بودند.

وی افزود:  بارها گفته‌ام که سبک بازی جباروف و شجاعیان به هم نزدیک است و اگر شجاعیان در وسط زمین بازی کند شرایط کار برای استقلال خیلی بهتر خواهد شد. اما شاید شفر چیزی در این دو نفر دیده که سعی می‌کند از جباروف در وسط و از شجاعیان در پست دیگری استفاده کند.

دین‌محمدی در خصوص ارزیابی‌اش از الهلال عربستان گفت: حقیقتاً الهلال را خوب ندیدم و معتقدم تیم سال گذشته آنها خیلی بهتر از تیمی بود که مقابل استقلال بازی کرد. خدا را شکر می‌کنم که روز بد الهلال به استقلال خورد و با یک گل این تیم برنده شد.

وی همچنین ضمن ارزیابی از تیم الریان قطر گفت: من الریان را هم خوب ندیدم به نظرم استقلال با این شرایط می‌تواند به عنوان تیم اول صعود کند چون بازی‌ها به گونه‌ای نیست که مثل لیگ باشد و مثلاً پنج بازی را از دست بدهید و شانس بازگشت داشته باشید

هافبک سابق استقلال در خصوص اینکه شانس صعود کدام تیم را بیشتر می‌داند، گفت: به نظرم استقلال و العین مدعی صعود از این گروه هستند و انصافاً خیلی دوست دارم استقلال العین را شکست بدهد چون واقعاً باخت پارسال استقلال به این تیم برایم ناراحت‌کننده و دردناک بود.