به گزارش افکارنیوز،

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره شکست پرسپولیس برابر السد قطر اظهار کرد: به نظرم برانکو در چیدن نفرات و استفاده نکردن از بازیکنانی همانند مسلمان لجبازی می کند. اگر محسن ربیع خواه در این بازی نبود مشکلی پیش نمی آمد اما برانکو اصرار به استفاده از این بازیکن را دارد.

درست نیست مسلمان به علت مسائل غیر فنی بازی نکند 

او درباره اینکه مسلمان به علت تمدید نکردن قراردادش و ارتباط با هدایتی بازی نمی کند، بیان کرد: همین مسائل باعث شده که برانکو از این بازیکن استفاده نکند.درست نیست که مسلمان به علت مسائل غیر فنی از تیم کنار گذاشته شود. 

مسلمان نباید به علت ارتباط با هدایتی نیمکت نشین شود 

فنونی زاده تصریح کرد: البته بازیکنان نباید برای تمدید قرارداد خود شرط بگذارند و هر بازیکنی که دلش با پرسپولیس نیست باید از این تیم جدا شود. البته بحث هدایتی جداست و او زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است و مسئولان نباید به علت ارتباط مسلمان با هدایتی این بازیکن را نیمکت نشین کند. 

برانکو باید نرمش با بازیکنان را در دستور کار قرار بدهد 

پیشکسوت پرسپولیس اظهار کرد:هر کدام از بازیکنانی که در مثلث  پرسپولیس  بازی نکنند این تیم دچار مشکل می شود. احمدزاده، مسلمان و امیری مثلث پرسپولیس در میانه زمین مسابقه را تشکیل می دهند و نبود هر یک از آنها در زمین احساس می شود. برانکو باید نرمش با بازیکنان را در دستور کار خود قرار بدهد و از لجبازی دست بردارد تا تیمش به موفقیت در آسیا دست یابد. 

جای مسلمان در خط هافبک پرسپولیس خالی است 

فنونی زاده بیان کرد: پرسپولیس در میانه زمین هافبک طراح ندارد و جای مسلمان در خط هافبک این تیم خالی است. کمال کامیابی نیا در هافبک دفاعی خوب کار می کنند اما ماهینی و ربیع خواه زوج خوبی در میانه زمین نیستند. شاید هم سرماخوردگی محرمی هم بهانه ای بود تا از این بازیکن در بازی برابر السد استفاده نشود.

او درباره تعویض های برانکو برابر السد قطر بیان کرد: منشا بازیکنی است که باید تا دقایق آخر بازی کند اما برانکو او را با یک هافبک تعویض کرد. زمانی که تیم 2 بر صفر عقب است، برانکو 2 بازیکن هجومی تیم را بیرون کشید و به جای آنها 2 هافبک وارد زمین مسابقه کرد که کارش درست نبود. بشار رسن و نعمتی باید زودتر به بازی می آمدند تا شرایط را به نفع پرسپولیس تغییر می دادند. فرشاد احمد زاده هم باید دقیقه 25 تعویض می شد اما او در زمین باقی ماند.

گرشاسبی مشاوره های خوبی ندارد 

فنونی زاده درباره عملکرد گرشاسبی بیان کرد: گرشاسبی سابقه ورزشی دارد اما مشاوره های خوبی ندارد. اگر افراد کاربلد در کنار گرشاسبی باشند او می تواند پرسپولیس را به موفقیت برساند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال پرسپولیس می تواند السد قطر را در ورزشگاه آزادی شکست بدهد و شانس صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا را دارد.