به گزارش افکارنیوز،

مهدی پاشازاده در خصوص بازی استقلال  برابر الهلال در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: نکته جالب این بود که در اصل تیم عربستانی میزبان این مسابقه بود و استقلال امتیاز میزبانی نداشت، اما بازهم شاهد بازی منطقی و تاکتیکی از شاگردان شفر بودیم. بازیکنان استقلال توانستند نبض بازی را در اختیار داشته باشند، از موقعیت‌های خود به درستی استفاده کنند و حتی بعد از زدن گل اول موقعیت‌های خوبی برای زدن گل دوم داشتند که دروازبان الهلال مانع شد. دروازه‌بان الهلال با حرکتی عجیب از زمین مسابقه اخراج شد و این کار را برای استقلال راحت‌تر کرد.

وی افزود: پیروزی شاگردان شفر به هیچ عنوان شانسی نبوده است و باید گفت این برد بر اساس بازی خوب و رو به جلو استقلال بوده است.

پیشکسوت استقلال در خصوص نقاط ضعف استقلال گفت: این تیم در خط دفاع با مشکلاتی رو به رو است و باید بازیکنان این خط با هماهنگی بیشتری با هم کار کنند تا اشتباهات کمتر شود. در خط فوروارد با آوردن مامه تیام این پست بسیار هماهنگ و خوب کار می‌کند و استقلال رو به جلو‌تر شده است.

پاشازاده ادامه داد: استقلال توانایی صعود از گروه خود و پتانسل رسیدن به جمع ۴ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

وی در خصوص تیم خودش، شهرداری شاهین بوشهر اظهار داشت: شاگردانم وضعیت خوبی دارند و در ۱۰ روز گذشته تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و هدف ما صعود به لیگ دسته اول فوتبال ایران است.