به گزارش افکارنیوز،

وحید قلیچ در خصوص شکست سنگین پرسپولیس مقابل السد اظهار داشت: وقتی تیم باخته است مشخص است که ضعیف عمل کرده و دیگر جایی برای نقد و تفسیر ندارد. رفتیم 3 گل خوردیم و برگشتیم و کسی هم برایش مهم نیست چه اتفاقی افتاده است.

وی در مورد شکست پرسپولیس گفت: پرسپولیس 3 مشکل بزرگ دارد، مدیریت باشگاه، برانکو و دروازه‌بان تیم. این گلر تیم مثلاً گلر شماره یک تیم ملی است یک حرکت کوچک نمی‌تواند انجام دهد و دو قدم جلو نمی‌آید تا مانع توپ بشود. این بازیکنان توی ترکیب تیم اشباع شده‌اند و از روی شکم سیری بازی می‌کنند و وقتی جایگاهشان مطمئن است تلاشی برای بهتر بازی کردن انجام نمی‌دهند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: من قبل از بازی خودم را کوچک کردم به بیرانوند زنگ زدم تا به او روحیه بدهم ولی هرچه تماس گرفتم جواب نداد و پیامک هم زدم و بازهم جوابی نیامد. به او می‌گویم درست است که الان گلر پرسپولیس هستی ولی منم وحید قلیچ هستم و 12 سال دروازه‌بان تیم بودم. همین الان علی پروین را ببینم پایم را جلویش دراز نمی‌کنم ولی بازیکنان امروزی تا به جایی می‌رسند خودشان را گم می‌کنند.

قلیچ در مورد اینکه برانکو باید چه تصمیمی در مورد بیرانوند بگیرد عنوان کرد: الان دیگر هیچ کاری نمی‌توان کرد. رادوشوویچ را انقدر روی نیمکت نشاندند که دیگر چیزی از فوتبال یادش نمانده است. البته شاید چند بازی بیرانوند را نیمکت‌نشین کند و یک شوکی به خودش و تیم وارد شود بد نباشد و چند بازی هم رادوشوویچ فیکس شود. خدا را چه دیدید شاید ستاره تیم شود.

وی در مورد پست اینستاگرامی خودش علیه بیرانوند گفت: دقیقاً حرفی که در مورد کپسول آتش‌نشانی زدم درست بود و اگر به جای بیرانوند درون دروازه بود توپ به آن برخورد می‌کرد و دفع می‌شد و وارد دروازه نمی‌شد.

پیشکسوت پرسپولیس با انتقاد از عملکرد برانکو خاطرنشان کرد: برانکو نمی‌تواند تیم را در آسیا جمع کند و هم در پرسپولیس این را نشان داده است و هم در تیم ملی. دیگر قهرمانی در لیگ لطفی ندارد و اینکه گسترش فولاد و صنعت نفت را ببری و قهرمان شوی کافی نیست و هنرت را باید جایی نشان بدهی که تیم قهرمان آسیا شود. برانکو نمی‌تواند گلرهای تیمش را جمع کند. در تیم ملی مشکل میرزاپور را داشتیم و الان هم بیرانوند مشکل‌ساز شده است.

قلیچ در مورد اینکه نقش مدیریت باشگاه در این نتیجه چه بوده است گفت: مدیر باشگاه چند روز مانده به بازی مصاحبه می‌کند که هرکس نمی‌خواهد تمدید کند بیاید رضایت‌نامه بگیرد. مگر پرسپولیس خانه خاله است که هرکس خواست بیاید و برود؟ قبل از بازی اینطوری توی دل بازیکن را خالی می‌کنند و مشخص است که روحیه نمی‌ماند برای تیم.

وی در مورد درخشش طارمی در ترکیب الغرافه عنوان کرد: واقعاً از دست طارمی ناراحتم و هیچ وقت او را نمی‌بخشم. اگر امسال هم در پرسپولیس می‌ماند تیم صد در صد قهرمان آسیا می‌شد ولی بی‌معرفتی کرد و تیم را در شرایط سخت تنها گذاشت. درست است که علیپور بازیکن خوب و زحمتکشی است ولی طارمی یک لول از بقیه بالاتر است و مثل او نداریم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد عملکرد ژاوی مقابل پرسپولیس هم گفت: ژاوی همیشه ژاوی است و از مدل پا عوض کردن و بازی با توپش می‌شود فهمید چند سر و گردن بالاتر از آسیاست. من خودم یک بارسایی تیر هستم و طرفدار ژاوی‌ام.