به گزارش افکارنیوز،

سیروس نعمتی‌نژاد که به جای اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی فولاد خوزستان - استقلال تهران حاضر شده بود، با تسلیت جان باختن شماری از هموطنان‌‌مان در سانحه سقوط هواپیما گفت:  فردا یک بازی سخت است برای هر دو تیم. استقلال نتایج خوبی کسب کرده و بازی آخرش در لیگ قهرمانان آسیا را هم با پیروزی پشت سر گذاشته است. آنها از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستند و همچنین پتانسیل بسیار بالایی دارند اما ما هم زحمات زیادی کشیده‌ایم تا به اینجا رسیده‌ایم.

وی اضافه کرد: امیدوارم بچه‌ها با تلاشی که می‌کنند یک بازی خوب را به نمایش بگذارند. مطمئناً فردا یک بازی هجومی خواهیم داشت و موقعیت‌های زیادی برای هر دو تیم به دست خواهد آمد و هر تیمی که بتواند از آنها استفاده کند می‌تواند پیروز میدان باشد. امیدوارم فردا روز خوب ما باشد. بازی فردا بازی، بازی لحظه‌ها است و هر تیمی که از لحظه لحظه بازی بهتر استفاده کند می‌تواند امتیاز بگیرد که امیدوارم این امتیاز نصیب ما شود.

نعمتی‌نژاد عنوان کرد: در تیم ما یک همدلی وجود دارد که همه می‌خواهیم مقابل استقلال 3 امتیاز را بگیریم، چرا که رقبا دارند تلاش می‌کنند و می‌دانیم که اگر لغزشی داشته باشیم از کورس عقب می‌مانیم. با همت و تلاش بچه‌ها و لطف خداوند به استقبال یک بازی خوب می‌رویم. در این هفته خوب تمرین و نقاط ضعف و قوت حریف را شناسایی کرده‌ایم، البته آنها هم روی نقاط ضعف و قوت ما تسلط داردند؛ اما ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و کسب 3 امتیاز برای ما حیاتی است که امیدوارم این نتیجه حاصل شود.

مربی فولاد خوزستان درباره اینکه هواداران نگران قضاوت داوران هستند چرا که فولاد در این فصل به دلیل اشتباهات داوری امتیازات زیادی از دست داده است، گفت: وجدان تنها محکمه‌ای هست که به قاضی احتیاج ندارد. شاید داور در صحنه‌هایی خطای دید داشته یا اینکه از صحنه دور بوده است، این اتفاقات پیش می‌آید. همانطور که ما مربیان دوست داریم بهترین مربی باشیم مطمئناً داوران نیز همین احساس را دارند و می‌خواهند بهترین قضاوت را انجام دهند، اما اشتباهاتی وجود دارد که عمدی نیست. امیدوارم داور بازی فردا هم موفق باشد و قضاوت خوبی را انجام دهد.

نعمتی‌نژاد در واکنش به سوال خبرنگاری درباره نارضایتی هواداران فولاد از نتایج این تیم و همچنین اینکه چرا مدام چینش هافبک‌های فولاد تغییر می‌کند خاطرنشان کرد: معذرت می‌خواهم که اینطور جواب می‌دهم، شما در طول هفته در تمرینات حضور ندارید و هیچ‌کس اطلاع ندارد که وضعیت و نحوه تمرینات بازیکنان به چه شکل است، از نظر نتیجه‌گیری هم باید بگویم تمام تیم‌ها در دور برگشت سخت امتیاز از دست می‌دهند و برای هر بازی به دنبال نتیجه گرفتن هستند.

وی افزود: در 3 بازی گذشته 2 امتیاز گرفتیم، نمی‌شود یقه تیم‌های پایین جدول را گرفت و در این شرایط همه تیم‌ها مثل هم هستند اما در این وضعیت بعضی‌ از تیم‌ها خوش‌شانس‌تر هستند و توپ‌هایشان به گل تبدیل می‌شود یا اینکه وضعیت مالی بهتری دارند که این موضوع هم روی مسائل روحی و روانی بازیکنان تاثیرگذار است، خیلی از بازیکنان زمانی که پول‌شان جلو عقب می‌شود تمرکزشان به هم می‌خورد و نمی‌توانند از فرصت‌هایی که به دست می‌آورند استفاده کنند. اینکه خط هافبک ثابت نیست و اینکه کادر فنی نتوانسته ترکیب اصلی را پیدا کند اصلاً اینطور نیست؛ ما نسبت به هر بازی و با توجه به آمادگی بازیکنان نفرات‌مان را عوض می‌کنیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در رابطه با غایبان تیمش مقابل استقلال یادآور شد: فقط به حامد لک به دلیل مصدومیت جزیی که دارد گفته‌ایم فعلاً استراحت کند تا به تیم ملی و بازی بعد برسد. دیروز در تمرینات شرکت کرد، اما زیر نظر پزشکان بود. اگر متوجه شده باشید لک در تمرینات دیروز هم تمرین سنگینی نداشت و به این بازی نمی‌رسد.