به گزارش افکارنیوز،

ستار همدانی درباره پیروزی استقلال مقابل الهلال اظهار داشت: تبریک می‌گویم به کل جامعه فوتبال ایران بابت این برد شیرین مقابل حریف عربستانی. تیم ما با توجه به کمبود‌های فوتبالی که داشت توانست با غیرت ایرانی خود بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد و هواداران ایرانی را خوشحال کند.

وی افزود: در ابتدای بازی شاهد حرکت ناجوانمردانه و غیر انسانی تیم عربستانی در قبال سانحه هوایی اتفاق افتاده در ایران بودیم اما بازیکنان ما توانستند با غیرت و بازی خوب خود نبض بازی را در دست بگیرند و تیم پر قدرت عربستانی را شکست دهند.

عضو کمیته فنی استقلال در خصوص شفر عنوان کرد: شفر مربی بزرگ و کار بلدی است و توانسته استقلال را به ثبات فنی، روحی و روانی برساند. این استقلال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و هم اکنون این تیم در ۳ جام در حال جنگ است.

همدانی در خصوص برنامه‌های باشگاه استقلال در چند ماه آینده تصریح کرد: باشگاه دارای برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است و هدف ما در کوتاه مدت داشتن جایگاه مناسب در لیگ برتر، در میان مدت به دست آوردن قهرمانی جام حذفی و در بلند مدت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا است. استقلال به ثبات رسیده و می‌تواند به هر ۳ هدف دست یابد.

وی در خصوص بازی با فولاد در لیگ برتر کشور اظهار داشت: بازی مقابل فولاد خوزستان یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در لیگ برتر است. با برد در این بازی تیم ما بسیار عالی و پر روحیه پیش خواهد رفت.