به گزارش افکارنیوز،

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار امروز تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: تیم پرسپولیس شرایط خوبی ندارد اما با این حال بازیکنان این تیم بسیار با انگیزه هستند و اگر بخواهند در بازی های پیش رو بخصوص در بازی امروز مقابل استقلال خوزستان آن گونه که باید بازی نکنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد و انتظار داری امروز پرسپولیس در برابر حریف خود با اختلاف گل زیادی پیروز شود.

او درباره فعالیت های اخیر برانکو تصریح کرد: به برانکو اعتقاد دارم و بنظرم برانکو تیم خوبی ساخته و همچنین نیمکت نشینان خوبی را در تیم خود دارد.

او در ادامه افزود: نمی توان گفت که برانکو در فعالیت های اخیر هیچ مشکلی نداشته و بی شک از وی انتقاداتی شده است اما لازم به ذکر است نمی توان به مربیان خورده گرفت چون کادر فنی همیشه به نسبت شرایط و همچنین با شناختی که از تیم مقابل دارد عمل می کند.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که آیا تیم پرسپولیس می تواند در لیگ قهرمانان آسیا صعود کند یا خیر، اظهار داشت: ما باید با واقعیت رو به رو شویم و بدانیم که صعود در لیگ قهرمانان آسیا کار سختی است، چون ما به نسبت تیم های خوب آسیا از نظر امکانات در سطح پایین تری قرار داریم بنابراین ناچاریم به صورت کاملا حرفه ای عمل کنیم.

وی در پایان گفت: ما از تیم های غرب آسیا بسیار سَر تریم اما ما بر خلاف تیم های حرفه ای دنیا با مشکل درآمدزایی مواجه هستیم که این کارمان را سخت تر می کند.