به گزارش افکارنیوز،

درباره ادعای بازیگری به نام امیرحسام شجاعی مبنی بر اینکه در هتل پردیس رشت از سوی علی دایی، محمد دایی و بهمن دهقان مورد ضرب و شتم قرار گرفته اظهار کرد: از علی حاتم، سرپرست تیم فوتبال سایپا درخواست کردیم گزارش این اتفاق را در اختیار باشگاه قرار دهد و او هم اعلام کرد گزارشی از مسئول انتظامی حاضر در محل و مدیر داخلی هتل مبنی بر اینکه هیچ درگیری بین علی دایی، بهمن دهقان و محمد دایی با شجاعی رخ نداده، آماده شده است و در اختیارمان قرار داد.

او ادامه داد: به هر حال برخی افراد عادت کرده اند برای اینکه نامشان را سر زبان ها بیاندازند و مردم آنها را بشناسند، فضا سازی می کنند. شان علی دایی به اندازه ای است که هیچ وقت سر مسائل بیهوده با امثال شجاعی بحث و دعوا نکند. مگر علی دایی کودک است که چنین کارهایی انجام دهد.

درویش خاطرنشان کرد: این بازیگر که من تاکنون اسمش را هم نشنیده بودم دنبال مطرح کردن خودش بوده است و چه راهی از این بهتر که بگوید من با شخصیتی مانند علی دایی درگیر شده ام. ستوان یکم سید امین حسینی، سرپرست تیم یگان امداد رشت و مدیر داخلی هتل امروز(شنبه) به باشگاه سایپا نامه ای ارسال کرده و تاکید کردند هیچ درگیری فیزیکی و اصطکاکی بین اعضای کادرفنی سایپا با امیرحسام شجاعی به وجود نیامده است و ادعای این فرد کذب محض است. نامه این گزارش در اختیار باشگاه سایپا قرار گرفته است. برهمین اساس برای اینکه این فرد یاد بگیرد که برای بزرگ کردن خودش دست به هر راهی نزند، این موضوع را در مراجع قضائی پیگیری می کنیم.