به گزارش افکارنیوز،

در ادامه دیدارهای هفته‌ بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در خانه پذیرای چلسی بود که این دیدار با برتری ۲ بر یک منچستریونایتد به پایان رسید. دیداری که بیش از هر چیز دیگر تقابل ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته را نمایان می‌کرد. بازی را آبی‌پوشان چلسی بهتر شروع کردند و در همان اوایل بازی می‌رفت که موراتا دروازه هم‌وطن خود را باز کند ولی  ضربه او به دیرک دروازه اصابت کرد.

چلسی در ۲۰ دقیقه نخست توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت خاصی روی دروازه کورتوا ایجاد نشد. جدی‌ترین موقعیت یونایتد را آلکسیس سانچس از دست داد و نتوانست دروازه چلسی را باز کند تا اینکه حرکت انفرادی ویلیان در یک ضد حمله با غافلگیری خط دفاع یونایتد روبه‌رو  شد تا هافبک برزیلی دروازه دخه‌آ را باز کند. تنها چند دقیقه بعد روملو لوکاکو موفق شد دروازه چلسی را باز کند تا طلسم گل نزدن‌های او به تیم‌های بزرگ باطل شود.

در نیمه دوم مورینیو تصمیم گرفت که جسی لینگارد را به جای مارسیال به میدان بفرستد. همین بازیکن گره گشای کار شد و ارسال لوکاکو را با ضربه سر وارد  دروازه کورتوآ کرد تا منچستریونایتد ۲ بر یک برنده این بازی باشد و کونته برابر آقای خاص حرفی برای گفتن نداشته باشد.