به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس در نیم‌فصل اول کمتر در ترکیب این تیم به میدان رفت. اما در نیم فصل دوم توانسته است نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی قرمزها را جلب کرده و حتی در مواقعی گل‌های سه امتیازی هم به ثمر می‌رساند. با گلزن این روزهای قرمزها درخصوص برد مقابل استقلال خوزستان، پیش‌بینی‌اش در دربی 86 و همچنین حضور احتمالی‌اش در لیست تیم‌ملی برای جام‌جهانی همکلام شدیم.

برد خوبی را مقابل استقلال خوزستان به دست آوردید.

خدا را شکر توانستیم سه امتیاز حساس را به دست آوریم و دل این هوادارانی که در یک روز بارانی به ورزشگاه آمدند را خوشحال کنیم. بازی خیلی سختی بود. تیم استقلال خوزستان برای فرار از سقوط و کسب امتیاز آمده بود. در واقع آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و این کار ما را سخت کرده بود.

یک گل زیبا هم به ثمر رساندی.

از اینکه توانستم گل سه امتیازی را به ثمر برسانم، خوشحالم. مهم‌تر این بود که در این مدت تمرینات خوبی را انجام داده و نظر مثبت کادر فنی را جلب کردم تا اینکه توانستم در ترکیب ثابت تیم به میدان بروم. باید تلاش کنم تا آخر فصل همین روند را ادامه دهم.

این روزها نسبت به نیم‌فصل اول بیشتر بازی می‌کنی.

شرایط برای من خیلی بهتر شده است اما بازی کردنم چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه به نظر سرمربی بستگی دارد. در نیم‌فصل اول من تازه به پرسپولیس آمده بودم. هنوز با فضای تیم بزرگ آشنا نبودم اما خدا را شکر بعد از گذشت نیم‌فصل شرایطم بهتر شد و اکنون در خدمت تیم هستم.

کمتر از 48 ساعت دیگر شهرآورد 86 برگزار می‌شود.

دربی شرایط خاص خودش را دارد اما ما می‌خواهیم همانند بازی رفت پیروز شویم. اما این بار شرایط فرق می‌کند. استقلال کلی تغییرات داشته است و این روزها هم نتایج خوبی را کسب می‌کند. بازی فوق‌العاده سختی خواهیم داشت. امیدوارم در زمین باشم تا مثمرثمر واقع شوم.

دوست داری در دربی گلزنی کنی؟

هر بازیکنی دوست دارد در دربی گلزنی کند. طعم گل زدن در دربی یک لذت دیگری دارد و ماه‌ها هواداران در خیابان بابت آن از تو تشکر می‌کنند. دوست دارم در دربی گلزنی کنم و آن هوادارانی که از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه می‌آیند را خوشحال کنم.

پرسپولیس سه امتیاز تا قهرمانی فاصله دارد. امسال نسبت به سال‌های گذشته توانستیم یک رکورد خوب را بر جای بگذاریم. اما هنوز کار تمام نشده و درست است که سه امتیاز تا قهرمانی فاصله داریم، اما باید تا آخر فصل کار را جدی دنبال کنیم چون هواداران همیشه از پرسپولیس برد می‌خواهند.

سال جام جهانی است،‌ دوست نداری در تیم‌ملی حضور داشته باشی؟

به‌خاطر جام‌جهانی همه بازیکنان تلاش می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند. قرار گرفتن در ترکیب نهایی جام‌جهانی خیلی سخت است. اما ممکن است چون کی‌روش ثابت کرده نام‌ها برایش فرقی نمی‌کند و هر بازیکنی آماده باشد، در ترکیب تیم‌ملی قرار می‌گیرد، به ترکیب برسم. آنقدر خوب بازی می‌کنم تا بالاخره نظر کادرفنی تیم‌ملی را جلب کرده و در لیست تیم‌ملی قرار بگیرم.